reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

To fakt, Ewamat, przydałaby się taka godzinka czy dwie w ciągu dnia, przynajmniej obiad bym spokojnie zrobiła, ale Oli niestety nie wrodziła się w rodzeństwo, które spało do 4 rż.
 
reklama
No to ja jestem szczęsciarą, bo Majeczka śpi w dzien ok. 1,5 godz. i bardzo to lubi. A wieczorem zasypia po 21. Rano tez nie wstaje już skoro swit, tylko śpi do 8.

No ja tez nie narzekam,Kuba śpi ostatnio nawet 2,5 godziny w dzień.Wieczorkiem zasypia o 21.00 do 7.00 rano.:tak:
 
Ja narzekam - choć nie powinnam..
Filip wstaje ostatnio o 9... w południe idzie spać ok 13, spi z godzinkę, półtora, a pożnij w nocy do 23 wojuje i ani mu w głowie ość spać...wolałam jak wczesniej wstawał, ale Tomek przestawił go tak i mnie to wkurza - bo mu sie wstawac nei chciało o 7, a teraz wieczorem lezy przed TV a ja sie użeram do 23, czasem dłuzej z dzieckiem a rano o 6 wstaje...padam...
 
Ale dziś cyrki z położeniem malucha spać...:baffled:
Raz na łóżku,raz na kanapie,potem zwiewał,potem sam sie kładł...kazał mi leżeć koło niego,potem wywalał i brał misia i lale...:baffled:Godzinę to trwało...:baffled:
 
Wiki w dzień nie potrafi się obejść bez drzemki, zasypia zwykle na 2-3 h, godziny drzemki ma w miarę równe, ok 13:tak:.W nocy niestety budzi się jeszcze 2-3 razy, ale za to śpi od tygodnia w swoim łóżeczku, koniec z wędrówkami do nas i to jakoś tak sama z siebie, no i nie jest już takim rannym ptaszkiem, bo wstaje koło 8, a nawet zdarzyły się pojedyncze przypadki, że wstała tuż przed 9:szok::tak::-)
 
U nas już od jakichś 4 tygodni spanie nocne przez przerw od 20:30 do 8-8:30 we własnym pokoju i łóżku:tak: Tak się cieszę;-) Może tak już będzie zawsze:-p

Chciałam zapytać czy Wasze Dzieci jedzą kolację po kąpieli czy przed:confused: Bo ja się zastanawiam nad przeniesieniem kolacji przed kąpiel, bo wtedy szedłby od razu spać, a my moglibyśmy kąpać drugie w tym czasie:tak:
 
U nas już od jakichś 4 tygodni spanie nocne przez przerw od 20:30 do 8-8:30 we własnym pokoju i łóżku:tak: Tak się cieszę;-) Może tak już będzie zawsze:-p

Chciałam zapytać czy Wasze Dzieci jedzą kolację po kąpieli czy przed:confused: Bo ja się zastanawiam nad przeniesieniem kolacji przed kąpiel, bo wtedy szedłby od razu spać, a my moglibyśmy kąpać drugie w tym czasie:tak:

Kolacje Kuba je ok. 18.00(kanapka,lub kiełbaska...lub coś tam,co lubi akurat)Mleko pije po kąpieli,bo mleko go wycisza(a po kapieli rozbrykany jest strasznie).:tak:
 
reklama
Emilka je po kąpieli no chyba że jest wyjątkowo późno kąpana to najpierw je kolacje ...
mleka nie pije wiec zawsze jakąś kanapkę zjada i popija herbatką ;-)
 
Do góry