reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

reklama
Gosia_k23 wspolczuje. Tez tak kiedys mialam, ale to przez bol brzuszka...

Nasta za to spala od 19.00 do 22.00 pozniej 15 min rozbrykania i usnela ok 22.20 spala do 8.30 bo tak jej sie bajki zaczynaja :-p
 
zasneła o 22:00 o 0:00 pobudka, o 1:30 pobudka ,o 1:50 pobudka, o 2:00 pobudka, o 2:15 pobudka, o 2:30 pobudka, o 3:00 pobudka i wylądowała u nas ,o 5:00 pobudka, o 6:00 pobudka, o 7:30 wstałyśmy :dry:
o rany to bardzo często ci się Emilka budziła:szok:
u nas pobudka o 11 na mleczko i po 1 ale wtedy to juz ja temperatura ją rozkladała i wyladowała u nas w łóżku juz do rana i po 6 wstałysmy
 
Gosia :baffled: nieciekawa nocka :-(

U nas mała pobudka o 2 z płaczem, ale po pogłaskaniu Oli uspokoiła się i odrazu zasnęła spowrotem, na mleko obudziła się dopiero o 7, a potem jeszcze spała prawie do 10.
 
reklama
Kuba spał super,katar mu minoł troszke,ale ja miałam koszmarna noc,głowa,zatoki...gorączka...od 4.00 nie spie i zaraz z Kubulą ide na drzemkę.:baffled:
 
Do góry