reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

Kasiad, Agusia współczuje przygód z rzygankiem. Przedwczoraj rano Maja sie obudziła przed moim wyjściem do pracy. Wypiła swoją dawkę dwóch actimeli i.....zwymiotowała. Musiałam ją wsadzić do wanny i umyć prysznicem. Na szczescie moje ubranie ocalało, ale miałam wrazenie przez cały dzień, ze śmierdzę. Brr.
 
reklama
A to kilka zdjęć śpiącej Majeczki. Potrafi zejść zupełnie na podłogę. A dzisiaj usnęła z obwarzankiem w buzi. Po basenie była taka śpiąca. (ostatnie zdjęcie):-D
 
Ostatnia edycja:
super slodko spi MAjka!!!!

a z zasypianiem u nas jest nadal tek ze LAilusia mnie potrzebuje, tzn musze polozyc sie obok i do niej przytulic, kiedys przydalo by sie to zmienic:sorry2::zawstydzona/y: hmmmmm
 
Zdjęcia śpiącej Majki słodkie, a to z obwarzankiem super :-D

A Oli jeszcze dziś nie śpi :dry: Zasnęła nam w samochodzie w drodze od teściów i ciężko będzie jej zasnąć. Ale teraz ogląda Puchatka i zaraz potem przytulimy się do poduchy :tak:
 
No to sobie dziś Majka pospała :tak:

Oliwkę musiałam sama obudzić o 9.30, bo pielucha jej się przekrzywiła (chyba za luźno założyłam) i przesikała się :baffled: Przemoczyła poduszkę i moją bluzkę, bo spała przytulona do mnie tym bokiem, z którego siuśki przeleciały.

Może ktoś mi powie, czy mogę wyprać jaśka z piórami?
 
reklama
Kaisad, przyznaję sie, że ja czasami wkładałam i prałam w pralce. Mocno wirowałam, żeby szybko wyschły. Wiem, że się w ten sposób niszczy impregnat wsypy i niszczą sie same pióra. Ale wolę to niż smrodek.
 
Do góry