reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

WolfiA, ja myślę, że małemu coś się przyśniło :tak: Dzieci w tym wieku miewają koszmary. Wtedy trochę potrzeba czasu i poprzytulania, zanim maluszek się poczuje bezpieczny i uspokoi :sorry2:

Obyś miała rację:tak: Mi też się wydawało, że coś mu się przyśniło. Myślałam też że może jest głodny, bo zjadł mało kolacji, po paru łyżkach pluł i nie chciał więcej:angry: Jednak staram się, żeby nie uczyć go, że jak nie zje kolacji to dostanie jakąś przekąskę w nocy albo na ranem. Hm... czasem się zastanawiam czy nie jestem zbyt wyrodna z tymi zasadami:sorry2: Z drugiej strony wiem, że Vicek szybko by załapał brak mojej konsekwencji i byłoby już w ogóle kiepsko:baffled:
 
reklama
WOLFIA na pewno nie jestes "wyrodna" z zaadami, jakby Victor byl glodny to na pewno by sie czesciej budzil....a co do tej pobudki wczoraj to tez mi sie wydaje ze musialmiec jakis kozmar, czasem LAila tez sie budzi z krzykiem i mam wrazenie ze jeszcze spi a placze mocno i dopiero po kilku chwilach na dobre sie budzi i wtedy moge ja uspokoic

EWAMAT oby katar tak MAjeczke nie meczyl!
 
Ostatnia edycja:
Obyś miała rację:tak: Mi też się wydawało, że coś mu się przyśniło. Myślałam też że może jest głodny, bo zjadł mało kolacji, po paru łyżkach pluł i nie chciał więcej:angry: Jednak staram się, żeby nie uczyć go, że jak nie zje kolacji to dostanie jakąś przekąskę w nocy albo na ranem. Hm... czasem się zastanawiam czy nie jestem zbyt wyrodna z tymi zasadami:sorry2: Z drugiej strony wiem, że Vicek szybko by załapał brak mojej konsekwencji i byłoby już w ogóle kiepsko:baffled:

Emilka je kolacje miej więcej o 19:00 ... nieraz coś z dziadkiem zje jak nie widzę ;-) i o o 8:30 - 9:00 je dopiero śniadanie wiec daje radę tyle godzin bez jedzenia :tak:

możliwe że małemu coś się przyśniło albo bardziej cię potrzebował w nocy choć jak raz ulegnę Emilce to widzę że na drugi dzień chce też postawić na swoim :tak:
 
Ostatnia edycja:
Za to dzisiaj się dała posadzić na nocnik i zrobiła kupę w pieluche. Potem całe mycie i dopiero się rozbudziła. Już jednak wole jak woła kilka razy.
 
Kuba przed snem też kombinuje z tymi "buziakami",po za tym "naciąga" mnie na kolejne bajeczki do czytania:baffled:

Jak nie ma smoczka,to śpiewa,gada...:-Dśmieje sie,zaczepia,ale tylko do puki go nie położę do łóżeczka.:tak:
 
W czym śpią Wasze dzieci?
U nas jest jakieś 19-20 stopni w sypialni,Kuba spał w bawełnianej lub frotowej piżamce,ale sie rozkopuje i budzi sie całkiem zmarznięty.Może to przyczyna pobudek nad ranem....
Dziś założyłam mu cienki polarkowy pajacyk....i przykryłam kocykiem
 
reklama
Rozalka my też mamy ok. 19 stopni i Victor śpi w bawełnianym body z długim rękawem i bawełnianym pajacu przykryty kołderką;-) Chociaż pewnie jakby się odkrył to i tak byłby zmarznięty, bo nigdy nie wiesz ile czasu już tak leży i stygnie. Vicek zwija się tak fajnie w kłębek na brzuszku, żeby było mu cieplej jak się odkryje;-)
 
Do góry