reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

Być może większa porcja mleka zwiększyłaby godziny snu. Problem w tym że Nadia pije Nutarmigen, jest to preparat mlekozastępczy, wydaje mi się że poprostu już jej nie wystarcza. Wcześniej budziła się tylko raz, a teraz 3 a nawet 4 razy....
 
reklama
nikha, może na noc dawać małej coś gęstszego? np Sinlac (przyrządza się go na wodzie, bo ma w składzie białko, ale nie krowie)
Nestle Sinlac 650g
Moja Oliwka już wyrosła z alergii na białko krowie, ale kiedyś to kupowałam Sinlac regularnie, dostawała go codziennie na noc.
Oczywiście przyczyn częstszych pobudek może być wiele, nie koniecznie głód, ale spróbować możesz.


A w temacie wątku: Oli zasnęła mi w wózku jak poszłyśmy na pocztę o 18tej i nie mogę jej dobudzić :dry: Pewnie dziś pójdziemy spać na noc nieprędko :-(
 
Dziewczyny moja niunia dziś poraz pierwszy zasneła sama w swoim łóżeczku. Najpierw była kąpiel, potem jedzonko i wyciszenie w łóżeczku.... Zajeło nam to 20 minut:-D

Kasiad Nadia dostała raz Sinlac i parę godzin po tym strasznie płakała. Nic innego nowego nie dostała tego dnia, więc to może być reakcja właśnie na ten sinlac.
 
Ja bym sprawdziła jeszcze raz, bo nie słyszałam, żeby jakiemu kolwiek dziecku Sinlac zaszkodził :no: No chyba, że małej nie smakował. U nas na lutym sporo dzieci go jadło. Może to zbieg okoliczności :confused:
 
Kasiad, niestety Maja do jakiegoś czasu jadła Sinlac, ale jak dałam jej w te wakacje, to puszczała bączki i wierciła się przez całą noc. Wiec to musiała być reakcja po Sinlacu. Próbowałam kila razy i za każdym było podobnie. Wtedy jeszcze ja karmiłam, wiec po zjedzieniu Sinlacu siedziała co chwilę przy piersi. Musiałam zmienić jej kolacyjki.
 
Cudna nocka dzisiaj byla......
Fakt zasypiala dosc dlugo bo godzine <myslalam ze ja udusze:-p> ale spala pieknie do 5 obudzila sie na mlenio i spala dalej do 6.30....niestety musialam ja obudzic:sorry2:
 
reklama
Dziewczyny moja niunia dziś poraz pierwszy zasneła sama w swoim łóżeczku. Najpierw była kąpiel, potem jedzonko i wyciszenie w łóżeczku.... Zajeło nam to 20 minut:-D

Kasiad Nadia dostała raz Sinlac i parę godzin po tym strasznie płakała. Nic innego nowego nie dostała tego dnia, więc to może być reakcja właśnie na ten sinlac.
a Sinlac to chyba zalecany po 6 miesiącu życia.....:confused:
 
Do góry