reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

No a ja odpukać noc miałam niezłą, pomimo tego, że Oli tak wcześnie zasnęła. Troszkę postękała raz w nocy, ale po przytuleniu się uspokoiła. Pobudka na mleko o 5.30. Nocka niestety skończyła się o 6.30, Oli wstała wyspana i ani myślała dłużej leżeć. Zresztą wydaje mi się, że nie spała już po wypiciu mleka, tylko jeszcze z godzinę leżała i wciągała żółtko.

A u nas to norma,niestety,Kubula spał do 6.30.A łudziłam sie,że dłużej pośpi,bo zasnoł koło 21.00.A tu rano słyszę "mama oć mniam,mniam..":-D
A w ogóle mój syn ma jakichś skok rozwojowy,bo zjada więcej i jak sie obudzi w nocy też sie domaga mleka,ale mu mówię,że nie ma,bo noc i zasypia.:tak:
 
reklama
A w ogóle mój syn ma jakichś skok rozwojowy,bo zjada więcej i jak sie obudzi w nocy też sie domaga mleka,ale mu mówię,że nie ma,bo noc i zasypia.:tak:
Weronika tez juz 2 noc z rzedu wola mleko po 1 a pozniej o 6 a juz było tak pieknie jadla tylko nad ranem:dry:ale za to wstaje pozniej niz zazwyczaj teraz jeszcze spi :szok:za drugie moje dziecie jak w zerku 7 i na nogi
 
Oli z kolei zjada teraz dużo mniej. Teraz na szczęście z mlekiem w nocy odpuszcza, ale jak chciała wcześniej, to nie była tak ugodowa jak Kubuś :no: Jak nie reagowałam na prośby to był odrazu wielki żałosny płacz.
 
reklama
Irtasia,mam nadzieje,ze szybko Jenni usnie.
Konrad jeszcze biega:szok:.Jakos sie nie moze oderwac od zabawek:sorry2:.Koniec tego dobrego;-)
 
Do góry