reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

reklama
Maja też się nauczyła ładnie sama zasypiać. Czytamy książeczkę, gasi światło, jeszcze chwila na kołysanke, przytulnki i wychodzę. A ona śpiewa chwilę swoim miśkom, kotkom i w połowie słowa zasypia.
 
u nas wczoraj przez przeziebienie Lusia zasnela juz o 20 ale o 3 sie obudzilai koniecznie chciala sie bawic..na szczescie tatus stanowczo jej odmowil i po 20 minutach jej przeszlo i spala do rana...
dzis zasnela o 21.20 wiec w ramach programowych;-)
super ROZALKA ze KUBUS taki ugodowa,oby tak dalej!!!
AGUSIA oby szybko wyjasnilo sie prezze co te plamy?
 
Cała noc bez smoczka,juuuupi.
Wprawdzie wiercił sie ,kręcił,ale ani RAZU NIE UPOMNIAŁ SIĘ:tak:
Wstał wprawdzie o 6.00,ale mąz go niechcący obudził:baffled:,ale to nic.Zobaczymy jak w dzien pójdzie spać.:tak:
 
Majeczka też jeszcze spałą jak wychodziłąm do pracy. I dobrze. Ucz sie dziecko. Gorzej jak trzeba będzie do przedszkola wstawać, a Maja zrobi sie spiochem. Wtedy bedę marudzic, że jej nie mogę obudzić. Sama nie wiem czego chcę.
 
Oli znów mi dziś zasypiała nad kolacją w krzesełku do karmienia :szok:
Ale ją rozbudziłam. Poszalała jeszcze 2 godziny z Pauliną, o 22 usnęła i mam nadzieję, że w nocy będzie dobrze spała :tak:
 
reklama
I jak Emi i Oli spały?Gosia impreza była?

Kuba -druga noc BEZ SMOCZKA!Obyło sie bez marudzenia,wiercenia,płaczu,raz sobie przypomniał,ale powiedziałam,że nie ma.No i spał do 6.30.
Tak więc Kuba jest "ODSMOCZKOWANY"!Poszło gładko.:tak:
 
Do góry