reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

reklama
nie wiem co jej jest to 3 noc z rzedu:baffled:
w srode mamy gastroenterologa ....podpytam:zawstydzona/y:.....albo nerki,ucho(ale temp nie ma:no: )albo piatki 2 ostatnie;-)
pikawa mi dzis siada:ninja2::oo2::huh:co pare minut widac jak napindala i dusi mnie...do tego nerwobol pod łopatka.....wykoncze sie:baffled::rofl2:
 
nie wiem co jej jest to 3 noc z rzedu:baffled:
w srode mamy gastroenterologa ....podpytam:zawstydzona/y:.....albo nerki,ucho(ale temp nie ma:no: )albo piatki 2 ostatnie;-)
pikawa mi dzis siada:ninja2::oo2::huh:co pare minut widac jak napindala i dusi mnie...do tego nerwobol pod łopatka.....wykoncze sie:baffled::rofl2:
O nie,pamietaj 'komandosi...."
A serio,może coś przeciwbólowego Sarcia może wziąc...no nie wiem...
Ale pewnie juz wszystkiego próbowałaś...Trzymaj sie dzielnie.
 
Karola, Oli zasnęła tak pierwszy raz w życiu, wcześniej to tak jak Szymek.

Agusia, oby to były zęby! Biedna Sarka się męczy. a Ty się wykończysz nerwowo :-(

Oli też się już raz obudziła, postękała, pokręciła się i śpi dalej, uf!
 
juz chyba nic nowego sie nie wydazy:baffled:
bol czachy był,wymioty,pikawa,teraz norwobol pod łopatka;-)(coz moze jeszcze byc na tle nerowym)
a jeszcze sraczki nie miałam wiec moze:-D
 
jejku a my dopiero wstałyśmy :sorry2:
i zaczyna mnie głowa przez to boleć

Emilka noc przespała ładnie


Agusia jak Sarcia ?

Kasiad i jak Oli były pobudki w nocy przez to że tak wcześnie zasneła?
 
reklama
Do góry