reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

Gosia, do dupy :wściekła/y: Oli się obudziła o 4.30 i nie chciała już spać. Najpierw ją próbowałam pół godziny przetrzymać w łóżku, ale gadała do kotów, śpiewała piosenki i co chwilę chciała wstawać. O 5 zawołała siku, więc musiałyśmy wstać. Na szczęście tuż po 5 obudziła się Paulina i po prysznicu wzięła Oliwkę do siebie do pokoju, a mi powiedziała, że mogę iść spać, bo ona się nią zajmie do swojego wyjścia z domu czyli do 7. Więc poszłam spać, ale słyszałam jednym uchem jak Oli się kłóci z Pauliną co chwilę o coś tam, że ona sama :crazy:
Coś po 7 Paulina mnie obudziła, że ona już musi wyjść, a Oliwka właśnie robi kupę na kibelku, więc wstałam i musiałam poczekać aż skończy, a potem jeszcze się z nią pokłócić, że pupy po kupie to ona sama wytrzeć nie może. Położyłymy się o 7.30, wypiła mleko i zasnęła. Także zrobiła sobie przerwę w spaniu od 4.30 do 7.30, teraz śpi nadal, a mnie czacha dymi od niewyspania :dry:
 
reklama
Kasiad to nieciekawie.Co sie Oli tak poprzestawiało,musisz skorygowac troche jej drzemki dziś,bo znów Ci szybko padnie wieczorem.a ja wiem,jak to męczące,jak Bąbel od 5.00 szaleje...:tak:
 
to co to bedzie dopiero w niedziele jak w sobote w nocy przestawimy czas o godzine do tylu
juz jestem przygotowana ze zamiastw wstawac o 7 bede wstawac o 6 :szok::crazy::baffled:
 
to co to bedzie dopiero w niedziele jak w sobote w nocy przestawimy czas o godzine do tylu
juz jestem przygotowana ze zamiastw wstawac o 7 bede wstawac o 6 :szok::crazy::baffled:

Ja szczerze pomyślałam o tym 2 tygodnie temu i przesuwałam Kubie czas drzemki i czas pójścia spać wieczorem.Dzięki temu zasypia o 21.00 i śpi do 8.00.No cóż będę wstawać o 7.00,ale to nic,mój organizm też juz przyzwyczajony.:tak:
 
Ja też bedę wstawać o 6. Maja tak wstaje pomimo, ze wieczorami wcale tak szybko nie usypia. np. teraz siedzi i próbuje założyć swoje nowe zimowe buty. I w żaden sposób nie mogę jej położyć.
 
Moje dziecko POSZŁO SPAĆ BEZ SMOCZKA!Położyłam go,nawet sie nie upominał.Tylko jak zasypiał,mówi "mama gdzie je di?",a ja mu na to "poszedł papa,przytul owieczke bo płacze",przytulił i zasnoł.Jakie ja mam cudne dziecie...może sie uda.Schowałam wszystkie smoczki,ale już zapowiedziałam mężowi(bo on mnie do tego mobilizował),że jak będzie płakał to i tak zmięknę.;-)
 
SZymciu juz ładnie zasypia bez cycka dzis 30minut i spał jak aniołek nawet nie plakal nic a nic pupe wystawil do drapania i tyle bylo z domagania sie mleczka.
 
reklama
Do góry