reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

My też od daaaawna nie zmieniamy w nocy pieluchy, ale dziś po raz pierwszy Milutek strzelił kupsztala przez sen, wczesniej nam się to nie zdarzało. I to musiało być jakoś wcześnie, bo rano kupa już była mocno przeterminowana, no i niestety dziś czerwona dupcia przez to :-(
 
reklama
Emilka wczoraj zasneła o 20:00 pobudka było o 2:00 na mleko i spała do 8:20 :tak:

a dziś pewnie pójdzie spać późno bo dopiero wstała ;-)
 
Amelka idzie spać o 19.20 a budzi się o 8.20 jak w zegarku :-D
ale dzisiaj Choruszka...obudziła się o 2 i juz nie chciała spać...:baffled::szok: przysnęła na pół godzinki ok 6...Biedaczka..
 
Zdrówka dla Amelci,
Kubie znów zębol sie wykluwa i za Chiny nie chciał dziś sam zasnąć.Widziałam,ze się męczy,więc go przytuliłam i usnoł na rękach.:no:
 
U nas jednoczesnie wychodza dwie gorne jedynki (juz prawie przebily dziasla) tak wiec ostatnie noce nie sa za ciekawe. Zauwazylam tez w miejscu dolnej trojki male krwiaczki wiec pewnie i tutaj zabek sie wykluwa.
 
U nas jednoczesnie wychodza dwie gorne jedynki (juz prawie przebily dziasla) tak wiec ostatnie noce nie sa za ciekawe. Zauwazylam tez w miejscu dolnej trojki male krwiaczki wiec pewnie i tutaj zabek sie wykluwa.
Karolina, to pewnie czwórki, bo one najpierw wychodzą, trójki wychodzą później.
 
Cześc mamuśki :-)Widze że u Was nocki są od spania, mogę tylko pozazdrościc:zawstydzona/y: U nas niestety wziąż pobudki co 2-3 godzinki . TRAGEDIA :no:
Mania może się nie najada moim mlekiem, ale mamy problem z doborem mleka modyfikowanego żeby zageszczac i robic coś bardziej konktretnego :no: Właśnie lula obok mnie, mam nadzieje że w tą nocke to troszke się prześpie - bo w końcu jutro do pracy :zawstydzona/y:
 
reklama
Z tymi nockami,to zalezy u kogo tak super;-):-).Nasze cycusiowe lubia sobie possac w nocy;-):tak:
 
Do góry