reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ach śpij kochanie...

reklama
U nas nocki ostatnio nieciekawe:baffled: Raz, że Małgosia u teściów przed świętami jak byłam w szpitalu zupełnie oduczyła się zasypiać sama. Teraz jeszcze doszła choroba i budzi się co 1,5-2 godziny w nocy. Wczoraj usnęła około 21, a o 23 zaczęła płakać i usypiałam ją do północy. Później jeszcze 3 razy pobudka i za każdym razem usypianie przez 25-40 minut:baffled: Ostatnia pobudka o 4.30, a wstała przed 7. Po dzisiejszej nocy padam na nos:zawstydzona/y:
 
Biedna Jenni:-(

A ja dzisiaj rano sie tak ubawilam jak nigdy...:-D ok godziny 7 budze sie a Julki kolo mnie nie ma (przestaraszylam sie w pierwszym momencie) ale patrze a ta stoi kolo lozka patrzy sie na mnie i sie smieje:szok::-D

Malpka zlazla sama z wyrka i nawet nie wiem kiedy, i najlepsze jest to ze nie spadla, ale jak to zrobila to nie wiem...hihi:szok::ninja2:
 
Noc znów makabra, a ostatnie dwie już były całkiem całkiem. Jaka przyczyna, postanowiłam ograniczyć cycusia w dzień i nawet się udało do 4 razy w ciagu dnia, ale ten małpiszon postanowił sobie odrobić zaległości w nocy i do 24 były już 4 karmienia:zawstydzona/y:, do tego nie chciała usnać w środku nocy, a że wcześniej mi sie filmu zachciało oglądać, no to własciwie się nie miałam jak umyć i moja oaleta sprowadziła się do mycia zebów w szalonym pędzie:szok:
 
u nas przez te zęby,to co noc inny scenariusz spania mamy...dobrze,że z mężem zmieniamy się dyżurami,raz on,raz ja;)
 
reklama
Kurcze,zęby dają Kubulkowi popalić.Od 24.00 co godzinę jedzonko,aż mnie cycki bolą.W ogóle to parę razy mnie ugryzł,tak swedza go dziąsła.Obudził się o 7.00 i znów chciał cycusia,ale pobiegłam i zrobiłam mu butlę,na szczęście dał sie oszukac.Wypił i był zadowolony.:tak:
 
Do góry