reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC-pierwsze soczki,zupki obiadki...

Rrenik 150ml trzy raz w ciągu dnia to wcale nie jest mało...
Kuba zjada na śniadanie kaszke na 120 ml, potem trzy razy po 150 ml mleczka, plus obiadek 200 i deserek i sporo pije, no i jest chrupeczkowym potworkiem...

A wracając do wedlin, to wyczytałm ostatnio, że maluchom nie powinno się podawać ani wieprzowiny ani wołowiny, jedynie drób, także paróweczki czy wędlinka tylko drobiowe
 
reklama
"Rrenik 150ml trzy raz w ciągu dnia to wcale nie jest mało..."

ja tez tak mysle, ze to nie mało. moja marysia to tak
rano po obudzeniu 8.00cycuś
za jakis czas czyli ok 9-9.30 chlebek z jajkiem lub danonek lub coś sniadaniowego
13-14 obiad i tu jest dobrze jak wciśnie 190, a to żadko
16-16.30 deser, z hippa słoiczek lub świeży owoc
no i 18.30 kasza 120 wiecej nie zje
a po kąpieli cycek na dobry sen, no własnie i tu wyglada to tak, że nadrabia chyba w nocy, bo budzi sie najmniej 2 razy na jedzonko :wściekła/y:
 
I znowu mam pytanie,tak się będę trochę wcinać:tak:,przekopałam cały ten wątek i w sumie to nie znalazłam konkretnie a ja tak konkretna baba jestem;-).Czy mamy,które karmią tylko modyfikowanym dają mleczko w nocy?Czy dzieci chcą jeść?Bo wiem,że z tymi na cycusiu to inaczej,one chcą się poprzytulac.:-D
Marcel nadal jest głodny w nocy, wybudza sie mdzy 2 a 5 rano i nie zmiłuj.Próbowałam wodą zastąpić ale nie idzie,on w przeciwieństwie do mnie nie jest fanem wody.:-)
 
ika ja jak Dawidek sie zbudzi w nocy (na szczescie jest to tylko czasami- w okresie kiedy ząbkuje) daje herbatki i zasypia prawie momentalnie :happy:
kiedys rozmawiałam z taką strasza babeczka - mamcia 4 dzieciaczkow- powiedziała mi mądrą rzecz ... kiedy maluch sie budzi w nocy a my podajemy mu mleczko to maluch stwierdzi ze warto sie budzic bo dostanie cos dobrego, a jak przestaniemy i zaczniemy mu dawac herbatki badz tez wody, dojdzie do wniosku ze nie warto sie budzic dla picia tylko ;-).. ile w tym prawdy nie wiem ... ale moze warto sprobowac :tak::-)
 
Ika mój się budził do momentu kiedy mu zageściłam mleko kleikiem ryzowym lub kukurydzianym (ten pierwszy bardziej młodemu smakuje) teraz Franek śpi od 20.30 do 5.30. Gdy był na cycu budził się co 2 godziny i tak samo było na modyfikowanym bez kleiku.
 
Olus kiedy pił cycusia przesypiał całe noce. Teraz już pije tylko modyfikowane mleko (od 2 miesięcy) i powiem, że noc jest straszna.

Budzi się o 1, 3 i o 5. Jak mu podaje herbatki to budzi się po 20 min i znowu płacze. Dopiero jak dam mleko to jest spokój do rana. Wiem, że tym go przyzwyczajam ale nie ma na niego mocnych.

Powinnam go dokarmić ok 23 na śpiąco ale ja padam razem z nim o 21 bo wstaje do pracy na 4.30 :dull: więc jest mi obojętne czy dam o 23 czy o 1 w nocy bo i tak się przebudzam....
 
Ika ja czytała w gazetkach to samo co przekazała Moniczce ta pani, a karmie właśnie tak jak chciałaby karmić Milkshake o 23 na śpiocha i śpi do rana. Próbowałam odzwyczić go od tego późnego jedzonka ale budził się bardzo czesto, więc nadal karmię wieczorkiem.
 
Źle mnie zrozumiałyście te 150 to góra a najczęsciej moje marzenie bo na setce sie kończy albo i na mniejszej ilości,
ja Emilke wybudzałam ale chyba przestane bo od dwóch dni już nie chce spać potem i niestety kończy w moim łóżku bo nie mam siły sie z nią "kłócić", że ma spać w swoim łóżeczku
 
Źle mnie zrozumiałyście te 150 to góra a najczęsciej moje marzenie bo na setce sie kończy albo i na mniejszej ilości,
ja Emilke wybudzałam ale chyba przestane bo od dwóch dni już nie chce spać potem i niestety kończy w moim łóżku bo nie mam siły sie z nią "kłócić", że ma spać w swoim łóżeczku

Renik chcialabym zobaczyc kłotnie Twoja z Emilka :-D:-D;-)
 
reklama
Moniqa to raczej tyrada bo ja nie mam za wiele do powiedzenia i ustępuję :zawstydzona/y: a kłóci sie zawodowo z moją mamą :-D
 
Do góry