reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ABC-pierwsze soczki,zupki obiadki...

Tez slyszalam, ze golebie sa dobre. Podobno babcia mi je gotowala:tak:
Byleby byly z dobrego zrodla- te z krakowskiego rynku sie nie nadaja;-);-)

Ines Gufi podawala przepis na kisielek- owocowy sok (kompot) + maka ziemniaczana:-)
 
reklama
Szczerze powiem ze nie wiem od jakiego wieku... nam pediatra poleciła podawac troszkę naturalnego jogurtu danone i serka bielucha.
 
Ja daje Hani serek wniliowy,jakies danonki.Jogurt naturalny,zje tylko oslodzony,bo bardzo jej nie smakuje inaczej.

Agnieszka- w deserkach jogurt naturalny jest juz od 6 miesiaca.
 
Tez mam problem z tym drugim sniadaniem bo nie wiem co podawac ...a powiedzcie mi na jakich owocach gotujecie kisiel???Moga byc wisnie np???

A o golabkach tez slyszlam same dobre rzeczy u mnie tesciu wychowal sie na golebiach jak byl malutki:)))Ale skad takiego wziasc przeciez nie bede biegac po rynku i lapac ich:))));-)Ja mam krolika z wiejskiej ekologicznej hodowli i jest oki poki co:)))
A mam jeszcze pytanie karmicie dzieciaczki w nocy???Bo ja od paru dni podaje Oliwce herbatke,ale przez zeby mi bardzo marudzi i czasami rezygnuje i robie mleczko,ale dopiero o 5 rano???Jak to u Was wyglada???
 
ja zrobilam dzis Hani na 2 sniedanko takie danie dla nas obu:
zmiksowalam banana,brzoskwinie i zalallam jogurtem naturlanym...zjadla duuuuuzo...
dla siebie dosypalam musli,ona za mala jest jeszcze na to
 
reklama
Dawidek przeważnie na drugie śniadanko zajada przekładańca ... kleik ryżowy przekładany owocami ... chyba ze jestem w domu a juz napewno w weekendy szalejemy z potrawkami ... kisielek badz kluski lane

Ostatnio Dawidek poszalał z jabluszkiem ... odgryza kawalek, mietosi w buzi i po 15 min wypluwa, zeby ugryźć kolejny :-D

Dziewczeta a mam pytanko ... pediatra powiedziała mi zebym teraz podawała Dawidkowi jagódki, malinki nie ze sloiczkow ... jako ze jestem gapa, zapomnialam spytac ... czy ja te owoce musze sparzac? co z jagódkami i ich skorka? ... napewno musze je "zgniesc" ale co dalej ?? :confused:

A co z samodzielnym zajadaniem lyzeczka?? Od czasu do czasu daje Dawidkowi aby sam sobie zajadał ... oczywiscie zabezpieczam wszystko ceratami :-D ... nie idzie mu to jeszcze najlepiej, ale wie ze musi cos nabrac lyzeczka zeby wlozyc ja do buzi ... a jak u Was??

Agus Dawidek tez ostatnio sie budzi w nocy ... zazwyczaj pomaga herbatka i znowu zasypia, ale czasami musze dac mu mleczka ... zwlaszcza kiedy malo kaszki zje przed spaniem :happy:
 
Do góry