reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

dziękuję wam serdecznie ze mnei tak miło przyjęłyście staram sie do miesiac za pare dnia następne podejście (dobrze chcociaz ze to nie jest bolesne hihihi)

.png
 
reklama
Czesc Staraczki:eek::eek:
Po miesiacu codzinnej, katorzniczej pracy dzisiaj przyszla @@@@@@@@:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jestem wsciekla, smutna, rozzalona, az kipie od emocji.
Mam nadzieje, ze Wam chociaz uda sie zafasolkowac.
 
fifi no to ci wredna @ jedna...skopac skubana...naublizaj jej...moze sie obrazi i sobie pojdzei na 9 miesiecy...no musze przyznac ze mnie zaskoczylas...myslalam, ze z watku wylecisz...no juz tak katowalas swojego samca, zeby wypadalo, zeby to @ jednak nie przylazla:-(
 
fifi trixibell nie możemy się poddawać, uda się już niebawem!!! Ja też mam dziś doła, ta pogoda mnie jakoś dołuje. I jeszcze to oczekiwanie na @. Mam nadzieję, że dzisiejsze wyjście do kina poprawi mi nastrój. Tobie też radzę zrobić coś, co odciągnie twoją uwagę od tego co Cię przygnębia.
 
Hausfrau jak już to raczej przyplątało się jakieś przeziębienie to mój 22 cykl i raczej nie ma co nastawiać sie na cud potem bardziej boli zresztą teraz w nowym cyklu będę miała HSG i zobaczymy co dalej:tak::tak:
lenna niby świat coraz mniejszy a kilometry nadal przeszkadzają :eek::-(
Olka witaj wśród staraczek razem to zawsze raźniej:tak::tak:
fifi współczuję @ ale pójdzie i potem juz może nie przyjdzie może tylko przyszła się pożegnać :tak::tak:
 
A ja dzisiaj dla odmainy chyba sie upije. Nie pilam od poczatku jak zaczelam sie o dzidzie starac. Ale dzisiaj sie wsciaklam. Kupie sobie butelke rumu i bede zalewac smutki.:eek: Ja tez mialam nadzieje, ze bede juz na innym forum.:baffled::baffled::baffled::baffled:...........ale razem z Wami wszytskimi. A tu lipa. Kolejny miesiac minal a my w pelnym skladzie.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
puchatka...dokladnie...kiedys sie wysylalo listy z daleka, ktore szly ho ho ho, a moze i dluzej, albo nie dochodzily wcale...teraz technika pozwala na szybki kontakt, ale dotyku brak nadal...:tak:
 
Do góry