reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

hehe...no wlasnie przestalam liczyc ktore plodne ktore nie od momentu kiedy mama mi sie przyznala,ze moja siostra powstala od razu po miesiaczce, siostra ze swoim dziekciem miala podobnie wiec kalendarzyk poszedl do kosza i kochamy sie obojetnie kiedy i bez opamietania :) zainteresowalam sie znow cyklem swym kiedy cos za wczesnie dziwnie zaczelam sie czuc
 
reklama
Witajcie dziewczynki......
Ach dzisiaj był zwariowany dzień. Jednak na druga podróż poslubną do Pobierowa nie jedziemy bo wyszły komplikacje z autem i to tydzień przed :wściekła/y::wściekła/y: ale pojedziemy sobie w przyszłym roku :tak::tak:.

Ciesze się,że zdjęcia sie wam podobają :happy2::happy2::happy2:

dar11pr5.jpg


dar09cng9.jpg



smutno mi bo chyba @ nadchodzi i z 2 cyklu starań nici :-:)-:)-(
 
idarnowska...zdjecia przesliczne:-)...samochod to wam jakos tak niezyczliwy:wściekła/y: a co do staranek...bedzie dobrze...zafasolkujesz...jak nie teraz to nastepnym razem...tylko sie nie doluj...pisalas wczesniej, ze dosc wczesnie owulujesz w kazdym cyklu...a moze ci owu psikusa robi...moze by trzeba bylo mezulka przez caly czas przytulac i nie puszczac:tak:;-) teraz tez, do skutku...bierz przyklad z fifi ;-) nie zalamuj rak...dwa cykle staran to nie tragedia...a sie wydaje, ze im bardziej sie chce tym sie dluzej czeka:-);-)
 
lenna z autem to totalna porażka do tej pory to przeżywam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. A tak sobie już zaplanowaliśmy te wakacje ... Ale tak to jest jak sie nie w 100 % swojego samochodu :-:)-:)-(.

Nie poddaje sie co do starań, to dopiero drugi cykl jednakże troche smutno,ze wredota przyszła :-:)-(. hehe tez bym chciała tak sie starac jak fifi tylko mam problem bo mąż pracuje prawie codziennie nocą i w dzień odsypia i staranka codzienne by go mi wykonczyły :tak::tak::tak:
 
idarnowska...hmmm...to staranka musicie przelozyc na czas przed jego wyjsciem do pracy..najlepiej codziennie...a w weekend............;-) dla chcacego nic trudnego...mam wrazenie , ze mezulek raczej nie odmowi ;-)
 
no niesamowita...ale masz przeboje w zyciu...najpierw japonki a potem taka decyzja..;-):-D
kazda decyzja wspolnie podjeta jest punktem na waszym wspolnym koncie...gratuluje:tak:...poza tym masz wiecej czasu na zdecydowanie sie na sukienke;-) i na przymiarki....a przymiarki beda potrzebne...gdyby brzusio rosl...trzymam kciuki;-):-):-D
 
niesamowita...jeszcze troszke i swojego tysiacznego posta zaliczysz;-) tak mi sie przed chwila rzucilo w oczy:tak::-)

milej nocki dziewczeta...oby owocna byla;-):-D
 
reklama
Do góry