reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może tak coś osobnego dla starających się, żeby nie było im smutno...

Dziekuje dziewczynki :-D:-D Wlasnie ide myc glowe , pozniej paznokietki makijaz, juz poprasowalam....i mozna bedzie czekac na gosci.
Milej niedzieli :-);-)
 
reklama
Witam:-):-):-)
Bastra wszystkiego naj..., życia w szczęściu i milości życzę wam:-)
IDarnowska fiu,fiu! Śliczna z was para:-) Jak masz jakies zdiecia jeszcze to dawaj - ja tu czekam...:-)
Beatko trzymam kciuki co by sie udalo:-)
Cala reszte buziakuje i macham:-)
Ja oczywiście w pracy, bo gdzieżby indziej.Ale i tak nie jest zle bo wczoraj oddalam swoj dzień koledze co mial za malo godzin i lenilam sie calutki dzionek:-) Tyle ze lenilam sie sama bo M. akurat do 13 pracowal. Dziś skończe dopiero o 19 wiec sie nie naciesze niedzielą, ale nic to. Przeżyje.
 
Hello dziewczynki ,jak niedziela?
Ja chora leżę cały dzionek,aby się wykurować,bo jutro do pracy,a nie chcę myśleć o zwolnieniu.
Bastra-wszystkiego naj,naj,najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Buziam Was wszystkie!!!
 
Rozbolała mnie głowa i marze juz tylko aby wreszcie była 19. Chce do domu, odpocząć. Przede mną cały tydzień biegania...eh:-(Ale w przyszlym tygodniu jade byczyc sie do wypasionego hotelu:-) tzn. caly dzień bede miala szkolenia, ale wieczory przedstawiaja sie interesujaco:-) Ah! I dostałam propozycje trzeciej pracy:-) Jak zrobie prawo jazdy i nabede autko to sie zastanowie, bo to by sie dalo pogodzić z ta praca w ubezpieczeniach. Tylko czy ja sie nie wykończę?
 
hej, mam pytanko bo nawet nie mam jak tego sprawdzic poki co, jeszcze niby mam plodne, a sluz bialy, strasznie gesty, jak przed okresem, boli mnie lewy jajnik, w nocy meczy zgaga i piersi mam wieksze niz zwykle, dziwne to , to moga byc juz objawy?? nic juz sobie nie wkrecam, bo po co, tylko nie wiem co sie ze mna dzieje, choc fajnie by bylo gdyby to bylo to, co myslicie? no...i sikam czesto,staram sie to racjonalnie sobie tlumaczyc,ale juz nic innego mi nie przychodzi do glowy
 
diabelek...osobiscie nie przezywalam takich rozterek jak ty...w sumie szkoda:-(...bo ja jeszcze musze poczekac. piszesz, ze prawdopodobnie masz jeszcze dni plodne (korzystaj z nich ile mozna;-))...gdy sie przytulasz, to nie mysl mechanicznie, ze fasolka ma byc...pokaz twojemu Ktosiu, ze bardzo go kochasz...bo w tym momencie liczycie sie tylko wy dwoje...konsekwencje przyjda potem;-):-D a tak to moze sie niepotrzebnie nakrecasz...jasne, ze by bylo super, gdyby to fasolka dawala o sobie znak...pewnie ci inne forumowiczki bardziej pomoga...trzymym kciuki:tak:
 
hej, mam pytanko bo nawet nie mam jak tego sprawdzic poki co, jeszcze niby mam plodne, a sluz bialy, strasznie gesty, jak przed okresem, boli mnie lewy jajnik, w nocy meczy zgaga i piersi mam wieksze niz zwykle, dziwne to , to moga byc juz objawy?? nic juz sobie nie wkrecam, bo po co, tylko nie wiem co sie ze mna dzieje, choc fajnie by bylo gdyby to bylo to, co myslicie? no...i sikam czesto,staram sie to racjonalnie sobie tlumaczyc,ale juz nic innego mi nie przychodzi do glowy
:-):tak::-D;-):elvis:Jezeli masz jeszcze dni plodne, to niemozliwe jest ze juz masz objawy ciazowe. Uwazaj - psychika plata rozne figle. Jezeli masz dni plodne, to czas na akcje ale nie mysl o tym, bo efekt bedzie odwrotny. POWODZENIA:-):tak::-D
 
ehhh...a moj Ktosiu pojechal do roboty i predko nie wroci....dziwi mnie tylko zachowanie mojego ciala w te plodne,no ale nic...zglupialo zupelnie,w sumie.... biust wiekszy o rozmiar...wcale sie nie obrazam :)
 
reklama
Do góry