reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a może się w końcu poznamy.. czyli o sobie..

kurcze Miśka,... to rzeczywiście pech.. ale nic nie jest stracone.. ja mam kuzynke w Bydgoszczy :D więc może sie do niej wreszcie kiedyś wybiorę :D
 
reklama
No to super! czekam na Ciebie w Bydgoszczy w takim razie! :) A gdzie ta twoja kuzynka mieszka w Bydzi???
 
Miśka.. pojęcia nie mam :D nigdy u niej nie byłam.. więc czas by chyba ją odwiedzić.. zawsze ona do nas przyjeżdzała :)

Nakrętka witaj przepraszam, ze dopiero teraz cie zauważyłam.. prosze napisz mi na kiedy masz termin i czy chłopca czy dziewczynki się spodziewasz to cię do naszej listy dorzucę :D
 
Agamamaani, termin mam na 20 września.
Ale nie wiem czy to będzie chłopiec czy dziewczynka - Dzidzia wstydliwa, nie chciała pokazać :)
 
Witam wszystkich:)
Mam na imię Ewa i całe życie mieszkam w Krakowie ;) . Mam wspaniałego męża (od blisko 2 lat), a obecnie czekamy na małego Wojtusia, który ma sie pojawić około 28 wrzesnia - to nasze pierwsze dzieciątko.
Przyznam się szczerze, że od paru dni podczytuję Was i bardzo mi się tu spodobało:) Mam nadzieję, że czas mi pozwoli i będę mogła wpadać do Was częściej. Pozdrawiam cieplutko!!
 
Witaj Truskawko :D mniam jaki pyszny nick.. chyba zaraz poelcę zalupic kilogram..
rozsiądź się wygodnie czytaj i pisz :)
 
reklama
Do góry