reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

a może się w końcu poznamy.. czyli o sobie..

reklama
mju pisze:
Hej!
To ja też się przedstawię, bo dopiero teraz zobaczyłam ten wątek :)
Mam na imię Ola mam 26 lat, mój mąż to Mateusz w sierpniu bedziemy obchodzić druga rocznicę ślubu. Obydwoje z wykształcenia jesteśmy filozofami (ja etyk, Mateo historyk filozofii) i jak łatwo się domyślic żadne z nas nie pracuje "w zawodzie" :)

Trochę mi nie wyszło ;) Oczywiście od słowa "WITAM" do "Studiowałaś?" powinno być poza cytatem ;D
Dodam jeszcze, że my też będziemy obchodzić 2 rocznicę ślubu, też będzie dziewuszka i termin włg. ginki tez mam na 10 września ;D ;) :D
 
Witaj Mju bardzo serdecznie :)

He he my tez z mężem mamy drugą rocznicę ślubu, która wypada 7 sierpnia ;D
 
A nasza rocznica już w poniedziałek 31 lipca. Mój mąż pytał co dostanie w prezencie ode mnie, powiedziałam mu, że na "Prezent" musi poczekać do września ;) ;D
 
Witam w kolejny upalny ranek,

mam nadzieję, że sierpień będzie chłodniejszy bo zbzikuję :(

Wczoraj dowiedziałam się, że w szpitalu w którym będę rodzic kilka dni temu 42 letnia kobieta urodziła swoje 15 dziecko~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ::)
I matka i dziecko czuja się dobrze. Kobieta tylko raz miała bliźniaki, a tak same pojedyncze ciąże ::)

Qrcze niektórzy to maja zdrowie ;D

Swoją drogą jak taką gromadę wyzywic i ulokowac w mieszkaniu....hmmm
 
reklama
Kolej na mnie. Nazywam się Basia a mąż Adam. Mieszkamy w Zabrzu. Pracuję w ksiegowości (obecnie jestem na L4) a mąż pracuje w policji. W grudniu skończę 26 lat a w sierpniu będziemy mieć drugą rocznicę ślubu :laugh: To nasze pierwsze maleństwo.
 
Do góry