reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

a może się w końcu poznamy.. czyli o sobie..

reklama
Dziękujemy za powitanie w Waszym - juz teraz naszym również gronie;D. Chyba udało nam się z suwaczkiem.
Termin porodu wg. o.m. przypada na 24 wrzesień, chociaż nie wydaje mi sie realny:). Po ostatniej wizycie lekarz kazał nam wytrzymać do konca miesiąca - pierwszy tydzień września. Chociaż już tak bardzo chcę mieć Natalkę na świecie, myślę żeby jeszcze troszeczkę posiedziała. Remont mieszkania przedłużył się z 2 tygodni juz chyba trwa 5:) a jeszcze końca nie widać aaaaa.... będzie ok:).
Agutko to co może spotkanie w Zielonej Górze?:D w końcu to moje ulubione miasto
Pozdrawiamy.
 
Witaj w naszym gronie!! ;)

A na kiedy masz termin??

Jeśli chcesz wkleić suwaczek to musisz ze stronki skopiować i wkleić to co trzeba na forum czykli BBCODE (chyba zaczyna sie od URL ::))

Pozdrawiam :)
 
WITAJ CUD! :)

Ja tez mam podobny termin jak ty 24-25 wrzesień, ale takze mały bedzie szybciej na świecie, mam lezenia 2 tyg. a moze i dłuzej :) takze zobaczymy!
 
reklama
Miśka musimy się trzymać , chociaż coraz bardziej przerażają mnie objawy zapowiadające poród. Jako system obronny przyjęłam no-spę i sen:). Naiwnie myślę ,że jak zasnę to prześpię skurcze?:)ihihihi..Niech nasze Maleństwa zaczekają chociaż do początku września:). Pozdrawiamy wszystkie Mamusie.
 
Do góry