reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

a może się w końcu poznamy.. czyli o sobie..

reklama
mija79- chcieliśmy z mężem wcześniej tak żeby urodziło się w maju, czerwcu ale niestety wcześniej nie wychodziło. Także udało się tak, że malutki przyjdzie na świat już po naszej 2 rocznicy ślubu :laugh:
 
A moja Zuzia jest poprostu,jak najbardziej swiateczna. :D I nie wiaze sie z zadna rocznica. ;) Jesli jednak zechcialaby przyjsc na swiat rowno tydzien wczesniej,to urodzilaby sie w imieniny swojego,hm... nazwijmy go "ojca". :p Ale musze przyznac,ze za jedno jestem mu dozgonnie wdzieczna. :) Wlasnie za to Dziecko,a zarazem za plec,gdyz to wlasnie mezczyzna za to odpowiada. :D A raczej jego plemniki,o. :p
 
Baska ja też chciałam wcześniej planowałam sobie takżeby w marcu urodzic.Tabletki odstawiłam w maju i liczyłam że zajde w wakacje.Jednak wyszły nae wakacje,a sylwester. :p ;D
 
ja tabletki odstawilam w lipcu :D se zaszlam w grudniu :D

dziewczyny wydaje mi sie czy my wiecej teraz piszemy :> panikujemy przed godziną 0 :D:D:D ale powiem wam jedno jestem naprawde szczesliwa ze znalazlam to forum :D buzka
 
dzikuska pisze:
dziewczyny wydaje mi sie czy my wiecej teraz piszemy :> panikujemy przed godziną 0 :D:D:D ale powiem wam jedno jestem naprawde szczesliwa ze znalazlam to forum :D buzka

Tez to zauwazylam,hehe. :D Piszemy,ze HoHo. ;D I tez jestem zadowolona ogromnie,ze znalazlam to forum,no i mam nadzieje,ze,gdy po porodzie znajdziemy chociaz chwilke czasu,to dalej bedziemy tu sobie pisac. :)
 
a ja dla odmiany teraz dużo mniej piszę.. bo mam na to duuużo mniej czasu - po pierwsze remont, a po drugie... leżę.. a kompa mam przy biurku.. i mąz mnie odgania od niego.. chciałabym choć jeszcze z tydzień 2 w 1 pobyc :D
zawsze to dłużej w domu posiedzę :)
 
Ja tak odrazu nie będę pisac, bo komputer mam u rodziców :-[ ale postaram sie szybko wydobrzec i zajrzec
 
reklama
Ja też się ciesze że sie tu "spotykamy" i zobaczcie jak juz długo! ja i parę innych dziewczyn od stycznia czy lutego br. Ja też mam nadzieję że po porodzie każda z nas znajdzie chwilkę żeby pogdać ze starymi kumpelami ;)
 
Do góry