reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może są jakieś mamusie lub przyszłe mamusie z Legnicy??

No hejka:-) przez parę dni nie miałam kompa, ale jestem w końcu:-)

U nas wszystko ok. tylko mnie właśnie ząb napier....:angry: Zarejestrowałam się do dentysty, ale dopiero na 25, bo wcześniej nie było wolnych terminów:baffled: Nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu, chyba trzeba będzie jednak prywatnie iść:baffled:

Z jazdą nie jest najgorzej, ale przede mną jeszcze dłuuuuga droga;-)

gxg4z (to Maja się wita, bo oczywiście jeszcze nie śpi)

Agata a co nie było suwaka:confused: bo teraz widzę, że jest:tak:

Banbino lewatywy nie robią, a przynajmniej nie robili jak ja rodziłam:tak:

Ewelina to kiedy mamy wpaść na tą kawkę? I jak tam po wizycie u lekarza:confused:
 
reklama
Hej:-)

No Agnieszka w końcu sie pojawiła, może coś się w końcu ruszy:tak::tak::tak:

Jak już pisałam na kawkę wpadajcie...co prawda dziś to już nie bardzo, ale może wtorek, środa:confused: Decyzję wam zostawiam:tak:

U lekarza byłam, no i ze spraw ginekologicznych to na usg lekarka wynalazła jakiegoś polipa.....:sorry2: Za dwa miesiące do kontroli i się zobaczy co dalej. Reszta ok. Wynik cytologiczny dowiem się na wizycie kontrolnej.
Druga sprawa - tarczyca, dalej w martwym punkcie, bo pani doktor przyjmuje i leczy tylko prywatnie. No ale wynalazłam lekarza w Jaśkowicach i zarejestrowana jestem na 1 kwietnia na NFZ. W Legnicy na wizytę czeka się ponoć około roku:sorry2:
 
Z jazdą to ja już wymiękam. Robiłam jeden pieprzony błąd, a wystarczyło pomyśleć....:sorry2::angry: Wczoraj na 15 minut przed końcem w końcu doszłam co robie nie tak....no i mam nadzieję ze już będzie dobrze:tak: No i zaliczyłam łuk, obsługę, sratatata...;-) Jakoś to będzie.....

Aga a jak u ciebie:confused::confused: Słyszałam że po galerii też już jeździłaś:-D:-D A oczy to ponoć takie:szok::szok::szok: miałaś. Ja też:-D
 
Znikam zaraz na zakupy, muszę jakiś prezent wynaleźć. Ciotka postanowiła w końcu zalegalizować związek i jutro po południu idziemy do USC a później na przyjęcie w domu....nie wiem co tu kupić:confused:

A dziś wieczorem przyjeżdża akwarium....super!
 
Z jazdą to ja już wymiękam. Robiłam jeden pieprzony błąd, a wystarczyło pomyśleć....:sorry2::angry: Wczoraj na 15 minut przed końcem w końcu doszłam co robie nie tak....no i mam nadzieję ze już będzie dobrze:tak: No i zaliczyłam łuk, obsługę, sratatata...;-) Jakoś to będzie.....

Aga a jak u ciebie:confused::confused: Słyszałam że po galerii też już jeździłaś:-D:-D A oczy to ponoć takie:szok::szok::szok: miałaś. Ja też:-D

No fakt, byłam na galeriowym parkingu:-) a łuk i obsługę też już zaliczyłam:tak: A jak wracaliśmy do domu to jakaś baba by w nas wjechała, chciała zmienić pas i nas nie zauważyła:baffled: Ale Adamek się wkurzył, dogonił ją i trochę na nią potrąbił:-D

A co za błąd robiłaś:confused: Może znowu mi coś podpowiesz:sorry2::-)
 
Co do spotkanka to mi bardziej by wtorek pasował, w środę mam jazdę:sorry2:

Czyli z tarczycą nadal nie wiesz co i jak. A ten polip to mam nadzieję, że nic groźnego:tak:

Agata a co tam u Was:confused: Macie już zaklepane miejsce na wczasy?

Banbino w poniedziałek mojej przyjaciółki siostra urodziła córeczkę w naszym szpitalu, jak mi się uda z nią spotkać zanim urodzisz, to Ci opowiem tak na świeżo jak to wszystko wygląda:tak:

Kurcze, chyba jakiś wypadek był, bo właśnie karetki śmignęły jedna za drugą na sygnale brrr...

A mój K dzisiaj ma znowu jakąś imprezę pracową i siedzimy same w domku. Majcia śpi na balkonie a ja idę trochę ogarnę chałpe to jutro będę miała mniej:tak:
 
Agula76 będę wdzięczna chociaż nie wiem czy zdarzę poczytać bo coś mnie brzuch pobolewa ...może to pierwsze oznaki?? Powodzenia życzę dla was na jeździe wiem jakie to stresujące sama niedawno zdawałam ale teraz już śmigam autkiem jak stara , początki są najtrudniejsze i nie ma co się zrażać :-)

 
Hej Hej Hej
Ja właśnie siedze i pije piwko z siostrą :cool2:
Jak fajnie jak dziewczynki i mąż śpi :tak: pełen relaxik, Dziewczyny super że wam idzie jazda, zazdroszcze wam troszke też bym poszła na prawko ale narazie kasy brak, wlasnie musialam zaplacic za ostatni semestr studi czyli 1600 zł, cale 3 lata wyniosly mnie 10 200 zł :szok: no ale naszczescie to juz ostatni semestr, do tego jeszcze wczasy itp
Na wczesy jedziemy do dziwnowa Ośrodek Domków Letniskowych "WOJTEK", Dziwnów - noclegi i kwatery, E-wyjazd.pl
Ewelina dzis wkocu zaplacilam za bluzki, zapomnialam o tym:zawstydzona/y: wic w przyszlym tyg beda juz,dam znac to sie spotkamy na placu zabaw:tak:

banbino spokojnie bedzie dobrze, pamietaj niestresuj sie:no: wszystko bedzie dobrze:tak: o matko juz mi8 sie jezyk ploncze:cool2:
 
Agata no to super, że miejsce na wczasy już wybrane, domek całkiem fajny:tak: A prawko jeszcze zdążysz zrobić, wszystko przed Tobą:-)

Ewelina i jaki prazent kupiłaś dla ciotki:confused: No i miłej zabawy dzisiaj:-)

A do nas dzisiaj przychodzą znajomi, posiedzimy popiwkujemy troszkę:-)
 
reklama
Do góry