reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może są jakieś mamusie lub przyszłe mamusie z Legnicy??

Hej...udało mi się wpaść na chwilę:tak::tak:
Za życzonka dziękuje i spóźnione naj naj kobietki!!!:tak:

Co do spotkania na kawkę to może piątek by wam odpowiadał, bo we wtorek mam o 10 trzy godziny jazdy:baffled::sorry2: A w środę Agnieszce nie pasuje....no chyba że będzie ciepło to w środę na spacerku gdzieś się spikniemy do południa:sorry2::confused:

Agata fajny ten domek wynalazłaś....no to teraz to już tylko odliczać do wyjazdu:tak: Co do bluzek to ja sama już o nich zapomniałam:-p

Banbino trzymam kciuki za bezproblemowy poród, może to już.........:confused::confused::confused:

Agnieszka ciotce kupiłam komplet pościeli z materiału takiego śliskiego:sorry2: Nic innego nie wpadło mi do głowy a nie miałam czasu latać i szukać po sklepach czegoś wymyślnego:blink:

Dobra znikam, muszę zaliczyć przed szkołą pocztę, lekarza..... Do póxniej

A swoją drogą pikny dziś dzionek, tak cieplutko:szok::tak:
 
reklama
Hej
Pogoda superr, normalnie aż chce się żyć :tak:

Dziewczyny jeśli chodzi o kawkę to mi piątek nie pasi :no: każdy inny dzień...

Ewelina dziśdostałam maila że bluzeczki wysłali więc myśle że do czwartku już będą :tak:

A ja wczoraj pojechałam na giełde kupićsobie coś fajnego i kupiłam Sandruni super różowiutki płaszczyk a Julci super różowy kapelusik:baffle: normalnie nic niemogłam fajnego na siebie znaleść:-( Dołuje mnie moja figóra, a raczej jej brak:-( Ale za to na poprawe humoru w przyszłym tygodniu mój mąż jedzie do wrocka po laptopa:tak: wkońcu bede miała swój własny i stały dostęp do kompa:-) A oto moje cudo MSI PR600 Core 2 Duo T5450 2*1,66G 2GB 160GB BONUS (321483345) - Aukcje internetowe Allegro
 
Agata fajne cudo, no i może będziesz częściej na BB:tak::tak::tak: Co do bluzek to nic sie nie martw do lata daleko;-):tak:

No a co do kawki to chyba zostaje przyszły tydzień.....mi czwartek nie pasi bo szkoła...to się zobaczy ostatecznie co do terminu:sorry2:

Agnieszka a jak tam pazurki, robisz coś, może robiłaś i nic sie nie chwalisz:cool2:. Nu nu nu:-p:-p Ja chyba na święta coś wymodzę, moje zniszczone już prawie odrosły wiec mogę działać:tak:
No i miałam pytać...czy zainteresowało cię coś z Avonu, w piątek zamawiam:tak::confused:

Ja dziś lekarza zaliczyłam i kolejne byczenie sie do 27marca :rolleyes:
 
Agata no super, że będziesz miała wreszcie własnego kompa:-) fajowe cudo:tak:

Ewelina co do Avonu to dam znać do piątku, muszę przejżeć dokładnie katalog, bo szczerze mówiąc to nawet nie miałam jeszcze na to czasu:sorry2: Latamy ,załatwiamy ostatnie formalności, bo już lada dzień (a raczej tydzień) rusza nasza budowa:-) Ale coś na pewno zamówię:tak:

Z tą kawką to mam nadzieję, że jakoś nam się uda w przyszłym tygodniu, coooo?

Pazury jak będą jakieś wyjściowe to się pochwalę, na razie nie było czym:sorry2:

Fajnie, że macie już to akwarium:tak: a szafka to co, jakaś specjalna będzie? Pewnie tak, żeby utrzymać ten ciężar:confused:

A jak dzisiejsza jazda, były jakieś manewry?

Ja wreszcie znalazłam czas żeby pójść na solarke, od razu inne samopoczucie:tak::-)

Banbino jak tam, jeszcze 2w1:confused:
 
Ewelina co do Avonu to dam znać do piątku, muszę przejżeć dokładnie katalog, bo szczerze mówiąc to nawet nie miałam jeszcze na to czasu:sorry2: Latamy ,załatwiamy ostatnie formalności, bo już lada dzień (a raczej tydzień) rusza nasza budowa:-) Ale coś na pewno zamówię:tak:

Z tą kawką to mam nadzieję, że jakoś nam się uda w przyszłym tygodniu, coooo?

Pazury jak będą jakieś wyjściowe to się pochwalę, na razie nie było czym:sorry2:

Fajnie, że macie już to akwarium:tak: a szafka to co, jakaś specjalna będzie? Pewnie tak, żeby utrzymać ten ciężar:confused:

A jak dzisiejsza jazda, były jakieś manewry?

Ja wreszcie znalazłam czas żeby pójść na solarke, od razu inne samopoczucie:tak::-)
No to fajnie z ta budową że w kńcu ruszyła z miejsca:tak::tak:
Co do kawy to i ja mam taaaaaka nadzieję:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Pod akwarium szafka robiona murowana, jutro wlepie foto:tak:

A co do jazdy to lepiej nie pytaj:no::no::no::no: Manewry były i nawet ok, ale reszta mnie dołuje jak cholera:zawstydzona/y::wściekła/y:

J ana solar też śmigam i jak mi potem dobrze:cool2::cool2::cool2:
 
Agula76 niestety 2w1 , a to 6 dni do terminu . W poniedziałek byłam u gin powiedział że mam bardzo krótką i twardą szyjkę i jak to się nie zmieni to będzie cesarka :( Całkiem już zgłupiałam najpierw miałam zagrożenie wcześniejszym porodem brałam tony leków a teraz nie mogę urodzić :baffled:
 
Hejka:-) Ostatnio nie mam na nic czasu, no masakra:baffled:
A jeszcze ta rewelacyjna pogoda...

Wczoraj na jeździe to miałam super, raz ulewa, raz słońce, które raziło podwójnie, bo jeszcze odbijało się w mokrym asfalcie:no: Normalnie nic nie widziałam, aż musiałam pożyczyć sobie okularki od instruktora;-) Manewrów żadnych nie miałam właśnie przez tą pogodę, ale tak poza tym to było całkiem lajtowo, bez żadnych krzyków;-)

Banbino nic się nie martw, ja też miałam podobnie, twarda, krótka szyjka, wysoko brzuch, który ponoć miał się obniżyć, zero objawów:tak: A urodziłam naturalnie, 3 dni przed terminem:tak: brzuch do końca był wysoko a czop odszedł dopiero kilka godzin przed porodem:tak: A nawet jak będzie cesarka to też ponoć nic strasznego, dziewczyny sobie chwalą:tak: Trzymam kciuki za ciebie (a raczej za was), dawaj znać co i jak:tak: A tak w ogóle to rodzisz sama czy z mężem:confused:

Ewelina jak tam szafka, skończona:confused: Zamówienie z Avonu to chyba jutro zrobię telefonicznie, bo jeszcze do tej pory nie przejrzałam katalogu fak:sorry2:

Agata a co tam u was:confused:

No i kiedy na tą kawkę, ja się dostosuję:-)

Dobra idę spać chyba..
 
Hej

Ja po wczorajszej jeździe już nieco podbudowana, bo w końcu nie było żadnego ale:sorry2: .Zaliczyłam parkowanie równoległe do krawężnika i jak opanuje kręcenie w odpowiednim kierunku kierownicą to będzie oki:tak: bo póki co to ja zamiast do prawej to ja do lewej:-p;-)

Agnieszka szafka jak stała tak stoi, może dziś już zaczniemy urządzać baniaczek;-):-)
A tak wygląda szafeczka, oczywiście w trakcie roboty:sorry2: teraz jest już gotowa
dscf3054oo0.jpg
 
reklama
Agata, dzięki za info co do bluzeczek, a co do odbioru to przypominam że macie na kawkę wpaść więc wtedy je odbiorę:-p:-p:-p
Dawajcie termin, mi nie pasi jedynie poniedziałek:sorry2:

Banbino, nie martw się na zapas, co ma być to będzie. No i oczywiście czekamy na każde wieści:tak:

Agnieszka
super że z jazdą obywa się bez krzyków, mam nadzieję że i u mnie też już tak będzie:dry: Oby, bo z tych nerwów to chora jestem. Wczoraj żołądek tak mnie bolał że aż promieniowało na nery, no i standardowo ból głowy:-:)sorry2:
 
Do góry