reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może są jakieś mamusie lub przyszłe mamusie z Legnicy??

Dołek oczywiście spowodowany zdrowiem:-( jak bylam u lekarza to przepisała mi nowe leki,brałam je i po kilku dniach wystapiły umnie skutki uboczne, swedzialo mnie cale cialo, myslalam ze pierdolca dostane:wściekła/y::-( odstawilam ok poniedzialku bylo juz lepiej, ale za to od kilku dni tak mnie twarz swedzi ze az mam strupki kolo nosa:-( nirmalnie niewytrzymuje juz psychicznie,biore wapno ale jakos kiepsko,ide dzis do mojego doktora moze cos poradzi:tak: bo zwariuje...

Agnieszka no to super ze jedziecie na wakacje, a gdzie :confused:
No i jak wyszlo lepsze zdjecie to wzuc pokarz jak ci wyszly pierwsze pazorki:tak::-)

Ewelina spokojnie bedzie dobrze:tak:

A my zrezygnowaliśmi z Międzyzdroi,bo drogo a żaden luksus, nawet aneksu kuchennego niebyło:no: pojedziemy do Międzywodzia albo do łukęcina tam gdzie Ewelina na domek holenderski :tak::-)
 
reklama
Sorry dziewczyny że się tyle nie odzywałam ale ostatnio tyle na głowie że ledwo daje rade . Kupiliśmy mieszkanie i całe dnie spedzam w castoramie albo załatwiam inne formalności a niestety tego troche jest :( Mam nadzieje że zdąze bo czasu naprawde niewiele . Moja połowica sie ze mnie śmieje że nie bede miała czasu urodzic:-) Z nowości to w poniedziałek gin wyjął mi te cholerstwo i już nie musze brac tych leków ale za to powiedział że od pierwszego moge już rodzic wiec teoretycznie zostały mi dwa dni ... mam tyle biegania że nawet nie mam czasu myslec o porodzie ale to dobrze bo nie ma kiedy się zamartwiac co mnie czeka za drzwiami naszej nowoczesnej porodówki...

 
Agata bidulo ty, a co ci lekarz dzisiaj powiedział, przepisał coś na te swędziawki:confused:
Na wakacje jedziemy do takiej małej miejscowości za Koszalinem - Chłopy. Byliśmy już tam kiedyś a wolimy jechać w sprawdzone miejsce, żeby się nie rozczarować:tak: Z Majcią chcemy jechać w spokojniejsze miejsce, dlatego Międzyzdrojów itp. nawet nie braliśmy pod uwagę:tak:
Co do pazurów to już je zdemontowałam;-) ale jak zrobię nowe to na pewno się pochwalę:-)

Banbino fajnie, że się odezwałaś, bo już się tu o ciebie martwiłyśmy:tak: Gratuluję kupna mieszkania:tak: i faktycznie może to i dobrze, że przy tym wszystkim nie masz czasu myśleć i się stresować porodem:-)

A mi dzisiejsza jazda poszła już o niebo lepiej, jestem nawet zadowolona:tak::-):-) Ewelina a Tobie jak się jeździło po wczoraj;-)
 
Hej

A ja dziś znów zaliczyłam z mężusiem Jelenią Górę i znów mam dwie śliczne nowe rybki:tak::tak::tak: Cudo!!!!
Musicie wpaść na kawkę i trochę popodziwiać;-):-p:-D Ano właśnie, zapraszam teraz do siebie!

Agata ty się nie dołuj, tylko idź do konkretnego lekarza i konkretnie lecz:tak::tak: A jak już łapią cię konkretne dołki do pisz, na pewno pomożemy:tak:

Banbino dobrze że się odezwałaś, pisz jak możesz, bo martwimy sie o ciebie. Gratuluje mieszkanka, i tak jak napisała Agnieszka może to i dobrze że takie zakręcenie w ostatnich dniach bo przynajmniej nie myślisz o porodzie:tak:

Agnieszka, super że z jazdą już lepiej:tak::tak::tak:. Mi poszło chyba ok. W sumie poprawiłam się na wcześniejszych błędach, tyle ze tym razem mi auto zgasło chyba trzy razy, tyle że miałam buty nie do jazdy i najzwyczajniej nie czułam pedałów:baffled:
Teraz jak coś to biorę na zmianę:tak::tak::tak: A główka bolała tylko ciiiiiiii:cool2::cool2:

No i wczoraj zaliczyłam lekarza, no i mam zwolnienie i będę miała, ale stracha miałam niezłego. W końcu jednak prosto z mostu powiedziałam o co mi chodzi. W każdym bądź razie będę tak czy siak leczona w kierunku moich bóli głowy. Mam mieć tomografie, rezonans itp. czyli wszystko pod poprzednie problemy zdrowotne:tak:

Z nowości to jeszcze się wam pochwalę że zamawiamy w przyszłym tygodniu akwarium 450 litrów:szok: Tak nas wzięło że aż strach pomyśleć jakie to koszta....ale co tam....raz się żyje (ostatnio ciągle to powtarzam):sorry2:
 
Ewelina ale Was wzięło z tym akwarium:-) Super, że u lekarza wszystko poszło po twojej myśli:tak: A na kawkę oczywiście wpadnę, bardzo chętnie:-)
 
Ależ tu pusteczki:szok::szok:

Na kawkę zapraszam może na piątek jeśli wam pasuje, a jak nie to w przyszłym tygodniu może wtorek:confused:

Agnieszka jak tam jazdy....ja miałam wczoraj tylko godzinę...po imprezce kiepsko mi szło:sorry2::sorry2: W czwartek mam mieć 3 godziny. Kurdę, im więcej godzin wyjeżdżonych tym gorzej:no::wściekła/y:

Agata a co u ciebie, jak zdrówko:confused::confused:
 
No hej hej jestem, mam sie dobrze, tylko jakos ostatnio niemam natchnienia do pisania:baffled: Ewelina no to faktycznie wzxielo was z tym akwarium,ale to fajnie, mis sie podobaja takie duże.A z kawka pewnie ze sie zjawie:tak:
 
reklama
Niuńka super z tym akwarium zawsze marzyłam o takim wielkim dotychczas miałam tylko kilka małych ale może niedługo się dorobię :) Mam do was jeszcze jedno pytanko czy na porodówce robią lewatywę? Bo chyba nigdzie o tym żadna z was nie wspomniała a muszę wiedzieć na co sie przygotować :zawstydzona/y:
Pozdrawiam wszystkie mamuśki

 
Do góry