reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A może Czę-100-chowa???:)

No ja się umówiłam z koleżanką na 13, mała po obiedzie, jeszcze butlę dam i może pośpi na dworzu bo w domu to nie bardzo :no:
Miłego spaceru
Asia, Marta halo ;-) żyjecie???
 
reklama
puk puk :szok: jest tu ktoś????

My dzisiaj po 3 godzinach spaceru :tak: mała dawno tak długo nie spała, całą promenadę przeszłam od początku do końca i z powrotem, a żeby do niej dojść mam drugie tyle :-D trzeba zacząć spalać zalegające tu i tam kg :zawstydzona/y:
Paulinka zaczęłą dziś mówić tata, jeszcze niezbyt wyraźnie ale jest :tak: i ata, aba i tata i ajaj... repertuar się powiękasza, bogu dzięki mamy dr Ładę, bez niej by się nie udało odblokować języka :tak::-)
 
Witajcie.
Żyje :-) my właśnie wróciliśmy do domku, byliśmy na 3 dni u teściów moich na wsi, mały zaczerpnol swierzego powietrza, to jego najdluzsza wyprawa poza domem. Dostał jakiejś wysypki, albo od pierze bo spalismy pod kołdra albo od plynu do kapieli, albo od czegos innego :/ zobaczymy czy zniknie. Tak to u nas po staremu. Czytam was ale czasem nie mam weny do pisania. Miałam szputal w domu, meza grypa rozlozyla, wyprowadzilismy sie z synkiem do drugiego pokoju, ale na szczescie juz maz wyzdrowial i udało sie uniknac zarazenia dziecka. Też spaceruje sama bo nie znam nikogo. Przepraszam ze tylko tyle napisalam, ale zmykam spac, jestem nie wyspana po nockach z moim synkiem, poniewaz wierci sie strasznie i spi w poprzek :/ milej nocki. pozdrawiam
 
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy i mamusie
usmiech.gif

PROŚBA

Piszę pracę licencjacką skierowaną właśnie do młodych matek i w związku z tym mam gorącą prośbę o wypełnienie ankiety, która jest anonimowa i nie zabierze Paniom dużo czasu.
Z góry serdecznie dziękuję i bardzo proszę o kontakt osoby, które chciałyby wziąć udział w moich badaniach wówczas odeśle ankietę na Państwa e-mail. Podaje swój adres e-mail: roza004@wp.pl
 
No dziś znowu ładna pogoda, to mały wyśpi się na dworze, ja tylko wyjde na dwór a on od razu usypia. My też wędrujemy na promenade prawie codziennie, bardzo fajnie się tam spaceruje, bo koło nas hałas i samochody a tam cisza i spokój, tylko dojść tam troche zajmuje, ale w taką pogodę to sama przyjemność.
No gratulację z postępów Paulinki nasz maluszek też zaczyna coraz więcej gadać co prawda tata jeszcze nie było ale jest baba, mama, gugu, gaga itp. a gada cały czas :)
A muszę się pochwalić dziś nastepnę 2 ząbki wreszcie się przebiły :)

To milego dnia i miłego spacerowania :)
Odezwę się wieczorkiem :)
 
Ostatnia edycja:
No to musimy się kiedyś zgadać i spotkać na tej promenadzie ;-) ja mieszkam na północy i dojść też mam kawałek ale opłaca się, mała polubiła huśtawkę, a po lesie w taki gorąc też miło się spaceruje.
U nas przebiła się górna 1 i druga też już wyczuwalna pod palcem więc lada dzień będzie.
Marta też bym gdzieś za miasto pojechała, ale u nas brak czasu i samochodu :-(
Jak będę latem u siebie pod Wa-wą to na działeczkę nad Bug jak najbardziej się wybieramy, niech mała pooddycha sosnowym powietrzem i zobaczy nadbużańskie piękne łąki ;-) I ognisko się zrobi... oby do lata :-)
 
No bardzo chętnie, możemy się kiedyś umówić. Dzisiaj na spacerku udalo nam się uciec przed deszczem. My mieszkamy w centrum, więc kawałek mamy ale warto. :)
Jestem dzisiaj padnięta małemu ząbki w nocy doskwierały i troche nie spał, a teraz to u mnie wychodzi :) Zaraz uciekam do łóżeczka.
Buziaki i miłej nocki
 
cześć...
oj nie było mnie tu bardzo ale to bardzo bardzo dawno...
nie miałam czasu ani głowy ale myślałam o Was i taksię zebrać nie mogłam...
u nas ząbkowanie całą parą - noce nieprzespane, krzyki, płacz... ledwo na oczy patrzę a jeszcze teraz zaczął się dla mnie ciężki czas- pylenie i łykam te wszystkie alerteki a i tak katar męczy mnie niesamowice...
napisze co u nas bo malutka już mnie woła a skoro udało mi się usiąć na chwilkę to może uda mi się skończyć... otóż -pierwszy ząbek jest coraz bardziej widoczny w buzi co mnie bardzo cieszy a teraz podobno 3 idą jednocześnie - ciągle gorąca główka, marudna i mało śpiąca dziewczyna przez to jest... jesteśmy po drugiej dawce szczepionki na pneumokoki a dziś byłyśmy na powtórnym usg bioderek bo coś zaniepokoiło moją dr no i dostałyśmy skierowanie do rehabilitacji - diagnoza- słabe napięcie mięśniowe - jutro mamy pierwsze zajęcia... na razie mamy przepisane 5 zajęć i mamy pokazać się na kontroli... w pracy ostatnio bardzo dużo się dzieje więc nie mam czasu dosłownei na nic... dodatkowo Karolkę wożę już do teściowej więc zamiast mieć więcej czasu to to wszystko się wydłuża że jak wychodzę z domu po 7 to wracam prawie na 16... wieczorem padam jak długa obok małej ale mnie przynajmniej nie trzeba usypiać;) podczytałam Was troszeczkę:
mamaPaulinki - rewelacyjne postępy - wielkie gratki!!
aneczka - my też staramy się codziennie na spacery tzn jak teściowa z małą wyjdzie to ja już nie wychodze ale w pozostałe dni to owszem i też mieszkam blisko promenady i często tak właśnie się szwędamy - spokój cisza od aut i można usiąść na moment na ławeczce...
kaczucha witaj w naszym gronie!!
nie wiem czy cosik nie pominęłam za co przepaszam ale musze już zmykac bo mała sie mocno już niecierpliwi...
pozdrawiamy i postaram się zaglądać częściej niż ostatnio...
 
reklama
Kaczucha witaj :-) Przyjmiemy z otwartymi ramionami :-) Napisz coś o sobie i maluszku :-)

Asia gdzie na rehabilitację idziecie? A może prywatnie? I jaka metoda? pewnie się pobawicie bobathami parę razy i będzie ok ;-) Zobacz jak moja nadgania, a miała mieć porażenie 4-kończynowe :szok: Ale wysiłek się opłaca, a serce raduje jak dzieciaczek sobie dobrze radzi w rozwoju ruchowym. Ja też muszę USG bioderek zrobić w związku z tą wykręconą stópką, sprawdzić czy rotacja nie idzie od biodra. Tylko się ogarnąć ze wszystkim nie mogę :wściekła/y: jak zwykle...
Musimy się kiedyś w wolny dzień zgadać i spotkać na promenadzie ;-)
Mykam, małą dokarmić i uśpić choć to ciężka sprawa :no:
 
Do góry