reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A jak z zajsciem po laparoskopii?

Dziwne, nawet bardzo dziwne :-( Ja miałam mieć robiony ten zabieg najpierw w szpitalu i tam chcieli, żebym przyniosła wynik posiewu z kanału szyjki macicy,a potem jednak decyzja zapadła że w klinice i tam też to było warunkiem zrobienia laparoskopii :-(
 
reklama
Hej dziewczyny ja na laparoskope mam iść za 6 miesięcy dopiero! najpierw szczepienie na żółtaczkę nic mi więcej nie powiedział no oczywiście mój musi zbadać swoje żołnierzyki a ja zrobić cytologie i z tymi badaniami przyjść do nie go za 6 miesięcy stwierdził u mnie policystyczne jajniki nic mi nie powiedział więcej, no poza tym ze na dzień dzisiejszy nie mówi mi czy będę mogła miec jeszcze dzieci my staramy sie juz 16 cykli,i teraz nie wiem co robić nie przepisał mi żadnych lekarstw a wie że mam bardzo nie regulane cykle czy powinnam udać się gina że by mi coś przepisał?Dodam ze już mam prawie 5 letniego synka i za pierwszy razem zaskoczyłam:)
 
Witam

Postanowiłam napisać ponieważ mam coś wspólnego z tym tematem, bardzo chciałabym zostać mamą staramy się już 3lata,nawet mi się udało ale radość nie trwała długo.:( Wykryto u mnie torbiele na jajnikach najpierw próba rozbicia proszkami nie udało się więc laparoskopia,jestem już po okazało się że miałam torbiele na obydwu jajnikach,endometriozę zrośnięte jelito. Jestem w drugim cyklu po laparoskopii i cały czas próbuję narazie bez skutku,tak bym chciała żeby moje marzenie się spełniło czego życzę Wam kobietki oraz sobie Pozdrawiam
 
Witam was dziewczyny:-)

Pozwólcie że podziele się z wami swoją historią.

Od 2 lat staram się z meżem o dzidziusia.Jestem po wszystkich możliwych badaniech(2fazy cyklu,hsg niedrożny lewy jajowód,stymulacja clo) mam stwiedzony zespół policysntycznych jajników,niepłodność wtórną,miesiączki wywoływane przez leki (Duphaston).Raz udało mi sie zajść w ciąże ale w 12 tyg. poroniłam.Właśnie jestem przygotowywana do laparoskopi mam ja mieć miedzy 8-12 dniem cyklu.Bardzo się boje :-( Długo po tej operacji dochodziłyście do siebie, kiedy można zacząć starać sie o dzidzie i czy oczywiście udało się wam? Pozdrawiam
 
Ja też jestem dopiero przed więc Tobie za dużo nie pomogę ale inne dziewczyny pisały, że po tygodniu już można rozpocząć starania. Głowa do góry, wszystko będzie dobrze :)
 
Odpisujac na twoje wczesniejsze pytanie Ewelina2424.Powie Ci,że Ja bede miała laparoskopie 6 marca i musiałam robic komplet badań (podstawowym badaniem właśnie był posiew musi być jałowy).Tak powiedzieli mi w szpitalu bo innaczej nie robią.
 
Mam jeszcze jedno pytanko w jakim szpitalu miałyscie robioną laparoskopie i czy jesteście zadowolone z lekarzy i pielegniarek.Strasznie się boje,że coś może pójści nie tak... Prosze odpiszcie
 
Laparoskopie miałam robioną w szpitalu Bielańskim w Warszawie, zadowolona jestem z pielęgniarek jak i lekarzy. Rozumiem w 100% twój nie pokój pamiętam jak ja byłam przed bałam się najbardziej narkozy myślałam a co będzie jeśli się nie obudzę.!!! Teraz mogę stwierdzić że nie ma czego się bać zawieźli mnie na salę dali maskę chwila i nie było mnie. Obudziłam się już po wszystkim strasznie było mi zimno bolały ramiona,trochę też wymiotowałam. Nie jest to na pewno miłe przeżycie ale nic strasznego. Pozdrawiam.
 
Na szczęście wyniki mojego posiewu w końcu wyszły dobre i laparoskopię będę miała robioną już za trzy dni. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze ale nadal mam sporo wątpliwości, czy lepiej wziąść ze sobą piżamę czy koszulę nocną ? Czy przeczyszczenie muszę zrobić w domu ? bo mi lekarz powiedział tylko, że mam przyjść na czczo. Może któraś z Was mi coś podpowie :sorry:
 
reklama
Przed zabiegiem i tak dostaniesz seksowną białą koszulę,;) przynajmniej ja tak miałam,proszki na przeczyszczenie dostałam przed snem więc cała noc na kibelku,rano obudzili mnie dostałam jakiegoś proszka który mnie otumanił i na salę. radzę też ogolić się, w innym razie zrobi to pielęgniarka. Nie stresuj się będzie dobrze!
 
Do góry