reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

A co do imion naszych pociech to... / Drugie imię :-)

reklama
Witam wszystkie mamuśki, które w styczniu spodziewają sie swoich pociech! Ja mam termin na 29 stycznia i wiem że będe miała synka, zastanawiam sie nad imieniem dla niego. A wy macie już wybrane imiona?Podzielcie się nimi i swoimi propozycjami:tak:
 
czesc,
jeszcze nie wiem czy to bedzie chlopak czy dziewczynka, ale dla kobitki mamy gabriela, a dla chlopca niestety jeszcze nic. dosyc mocno kombinujemy, ale nic nam nie przychodzi do glowy.
 
Ja mam pare imion dla chlopca, ale chyba zdecyduje sie na ktores gdy zobacze moje malenstwo, a podobaja mi sie: Staś, Gabryś(ale na te nie zgadza sie tatus malenstwa:( )Artur, Krystian, Oliwier...no i do porodu jeszcze pewnie pare dojdzie:)
 
stawiaj na Igorka!! ja gdybym miała w brzuniu chłopca to na pewno byłby Igor, a że to dziewczynka, to uzgodniliśmy wspólnie ze będzie Martyna, no i tak już się przyjęło
 
Niom, tak myślę pozostanie. Ten Kubuś - nawet ładne, ale takie oklepane mi się wydaje :/ Już się nie mogę doczekać jak mojego Igusia przytulę :-p A moja teściowa łazi i "tylko nie Igor" ..bbbrrr...:dry:
 
reklama
Do góry