reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7-8 tydzień 2 puste pecherzyki ciążowe

Pracy nie ma co zalowac nastepnym razem odrazu uciekaj na zwolnienie . U mnie to bylo wszystko razem i pecherzyk ale moj zarodek mial ok 4cm wiec bylo dobrze widac. A jakie badania kazal Ci za pierwszym razem zrobic?
 
reklama
Mialam te standardowe badania wykluczajace nowotwory itd. Cytologie itd. Nic ponad to...
Postanowilismy ze jutro jedziemy na konsultacje do innego niezależnego lekarza....
 
@marthah Cześć Kochana moja... Dopiero dziś mogłam wejść na forum (problemy z netem) i tu taka wiadomość... Współczuję Ci... Oj te życietakie ppokręcone... Tak chciałysmy te brzdace a los postanowił inaczej... eh..:frown: Bylas juz u tego innego lekarza? jakie masz wiadomosci?
 
Hej dziewczyny.... tak bylam u lekarza, swoja droga super lekarza z podejsciem, ktory choc prywatnie powiedzial, ze nie mamy nic placic... niestety zgodzil sie z naszym lekarzem. Powiedzial, ze bardzo mu przykro, ale nie ma echa, ja sama zreszta widzialam ze jajo plodowe jest juz zupelnie inne, takie plaskie, malo widac dzidziusia,eh.... straszny ten tydzien, ja taka wiadomosc, rodzicow okradli z calego dobytku w domu, a tata jeszcze mial wypadek autem tego dnia:(:(:(
 
I wiem ze to co teraz napisze to powiesz eh łatwo powiedzieć... Ale proszę Cię nie zalamuj się, nie rozmyślaj nad tym, nie zadreczaj się i nie obarczaj winą... Wiem coś o tym bo ja w styczniu w zeszłym roku (tak jak już Ci kiedyś pisałam) mmiałam ciążę poza maciczna i operacje na szybko hbowszystko ppękłoi jedna noga juz na tamtym sświecie byłam. Usunęli ciążę razem z lewymi przydatkami.... A ja po tym miałam takie załamanie że nic do mnie nie docierało tylko ciągle myśli dlaczego? czemu mnie to spotkało? dlaczego Bóg zabrał mi dziecko? .... Dopiero po kilku tygodniach mąż mną potrzasnal i wszystko mi bna spokojnie tłumaczył ze jestem jemu i starszym dzieciom potrzebna itp itd i wtedy po kilku dniach stwierdziłam ze tak musiało być bo Bozia tak mi los pisała i musze się z tym pogodzić a nie załama... Teraz lłatwo mi to pisać ale wtedy te kilka tygodni to był koszmar... Lepiej tego nie przechodzić
 
Wiem... tak naprawde teraz prawie nie mysle o sobie.... jestem stale z rodzicami bo oni tego potrzebuja. Stracili wszystko co mieli, oszczednosci z calego zycia i sa mega zalamani...;( straszne, ze nieszczescia chodza parami i tak zle zaczal sie nowy rok....w zeszlym roku tego samego dnia dowiedzialam sie ze mama ma raka...co rok cos nowego i gorszego:(
 
reklama
Asia, ten lekarz wlasciwie powiedzial swoje a potem zapytal co nam doradzil nasz lekarz i wlasciwie wszystko sie pokrywalo. Powiedzial ze mamy dobra opieke i musimy porobic te badania...
 
Do góry