reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

7-8 tydzień 2 puste pecherzyki ciążowe

I masz czekać aż samo się zacznie? czy do szpitala? mi dwa dni przed wigilia wszystko samoistnie poszło mnóstwo skrzepow... w szpitalu ppotwierdzili później ze to juz krwawienie po poronieniu....
oj pechowy początek roku macie...
Jak na złość się wszystko wali...
Ale przyjdzie dla Was dobry czas i wszystko się ułoży... Zobaczysz. Tylko musisz z całego serca w to wierzyć....
 
reklama
Przynajmniej wiesz ze tamten dobrze prowadzi wszystko i pewnie troche Cie to uspokiilo. Lepiej by bylo jakbys sama sie oczyscila wtedy latwiej znow zajsc.

To porobisz badania i do dziela a My bedzidmy Cie wspierac.
 
Mam czekac... wczoraj lekarz powiedzial, ze nie zapowiada sie bym poronila samoistnie przed tym 13.01 wiec najprawdopodobniej beda mi wywolywac w szpitalu. Powiedzial ze moge zrobic bete w pon i srode jeszcze i w srode przyjsc na usg, ale wydaje mi sie ze nie ma to juz sensu...
 
Nie ma sensu robić tych badań... I tak wiesz już jak jest to po co biegać do laboratorium. .. będziesz wtedy więcej o tym myśleć.. A tak niech się dzieje co ma dziać.. najwyżej będziesz musiała jeden dzień w szpitalu spędzić... no ale tak musi być niestety.... Ja wierzę że za kilka miesięcy wyślesz nam wiadomość ze jesteś w ciąży :-) i życzę Ci bliźniaków kochana :-)
 
Asia, badania genetyczne z kosmowki i zarodka chcemy zrobic. Nie widze sensu robienia teraz bety jeszcze po prostu. Bede tez po robic inne badania np w poradni hemostazy co tez zalecil lekarz.
Blizniaki przy mojej wadze, nie wyobrazam sobie :)
 
reklama
Ja zmykam juz z forum dzisiaj...
A ty @marthah pamiętaj żeby być dobrej myśli. Dawaj znać na bieżąco co tam u ciebie? jak wyniki badań itp itd...
Ja trzymam za Ciebie, za Was kciuki i wierzę że będzie dobrze bo po prostu musi być! :-)
 
Do góry