reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

reklama
hej laski ja też cwicze 6- dziś jest już 31 dzień moich ćwiczeń[20 powt.] ale ja chyba nie widze efektów , ale uparłąm się ,że przejdę całą zrobię to między innymi po to,żeby pokazać mężowi, ze jestem konsekfentna [ on twierdził, że po kilu dniach mi się znudzą te ćwiczenia]
 
aga i jak efekty???

Ja robilam A6W jakis czas temu... skonczylam jakos w polowie marca. Jestem zadowolona z efektów... co prawda nie mam "idealnego" brzuszka, ale wygląda zdecydowanie lepiej... z drugiej strony nie moge powiedziec ze to zasluga tylko i wylacznie 6W poniewaz oprocz tych "brzuszkow" prawie codziennie wykonywalam jeszcze cwiczenia aerobowe... :tak::tak:

Na tym watku znalazlam filmiki z cwiczeniami,sciagnelam i prawie codziennie pocilam sie z Cindy Crawford, Charlie Brooks, Deanne Berry, albo innymi "chudzielcami" :-D:-D :rofl:

Przypuszczam, ze gdybym robila tylko i wylacznie A6W to niestety nie uzyskalabym takich efektow... :no::no2:
 
Cześć Dziewczynki!
Nowa jestem.
Ja dzisiaj 4 dzień tej 6 prowadzę. Mam nadzieję że dotrzymam do końca i zgubię parę kilo,bo troche mam ich do zgubienia.
Chciałabym też stracić fałdki które zostały mi po 2 ciążach.
Mam pytanko. W ciągu ilu dni traciłyście pierwsze zbędne kilogramy?
 
Witam Was serdecznie!
Jestem kolejną nowa osobą, która odnalazła to forum poszukując desperacko jakichś "magicznych" sposobów na odzyskanie niegdyś całkiem przyzwoitego brzuszka. To nie jest tak, że nic wcześniej nie robiłam w tym kierunku. Jednak dieta, callanetics - kiedyś niezawodny, nie dają rady. Wyglądam jakbym nadal była we wczesnej ciąży;)
Dziś ćwiczyłam pierwszy raz i muszę przyznać, że chyba jest coś "magicznego" w tych ćwiczeniach;) Może mi tego trzeba było?
Pozdrawiam Was i do usłyszenia w mam nadzieję mojej nowej odsłonie - bo dziś to tak na szybko.
 
Mam pytanko.w cwiczeniu 1 i 3 podnosi sie nogi do gory raz jedna a raz druga. jezeli mam zrobic 6 powtórzeń to ma to byc 6 powtórzeń jedną i drugą nogą czy po 3 na każdą nogę?? prosze o szybka odpowiedz. pozdrawiam:-)
 
reklama
A i jeszcze jedno...czy te ćwiczenia naprawdę nie pomagają na dolne mięśnie brzucha?? mam obawy bo nie za dobrze wyglądałby chyba brzuch ukształtowany tylko na górze a na dole taka niesmaczna oponka...:-(
 
Do góry