reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

reklama
hej dziewczyny ja też należe do tych które ćwiczą 6w ja jestem przy 14 dniu efektu jak narazie niewidze no może deczko brzusio mniejszy kyóry mi został po trzech ciążach a waga stoi w miejscu jak zaklęta ani drgnie na dół a mam do schudnięcia 8 kilo. powiedzcie mi po ilu dniach można załuważyć widoczniejsze efekt już trace zapał do tych ćwiczeń
 
Witam,
czytałam wczesniejsze posty i poczulam sie zachecona do robienia cwiczen:)
wczesnie bylo tu calkiem sporo "zawodniczek", ktore wzajemnie sie zachecaly do dalszych wysilkow i codziennego robienia cwiczen...przyznaje, ze bylo to bardzo motywujace :)

Jestem po drugim dniu cwiczen, jutro trzeci dzien.
Ktora z Was ma ochote sie przylaczyc i zrzucic troche "brzuszka"? :-)
Razem raźniej!

Przesylam tzw. kopniaki na zachete :)
 
OLGAC witam to ja dołączam do ciebie 6weidera jeśli można nawet jesteśmy przy jednym dniu u mnie też jutro trzeci dzień ja wcześniej ćwiczyłam i przerwałam przed świętami a już byłam przy 16 dniuale może razem będzie nam razniej i myśle że zbędne kilogramy zgubie które mi zosta.ły po ciąży olgac widze że mamy dzieci w podobnym wieku moja mała ma 7 m ce
 
Czesc Bodzio :)
Witaj w naszym dwuosobowym klubie :))
Ufff...wlasnie pocwiczylam sobie.
Oczywiscie Maluch w tym czasie mnie atakuje, podpelza sobie jak cwicze i wdrapuje sie na moj brzuch hihi.
Robilam wczesniej rozne cwicz. na miesnie brzucha ale po tych czuje, ze cwiczylam,bo czuje prace miesni :)
Wydaje mi sie ,ze duza role maja te 3 sekundowe zatrzymania (podczas ktorych troche nawet drzą miesnie).
Piszesz, ze widzialas rezultaty to swietnie :).

Jesli chodzi o mnie to mam 158 cm wzrostu i waze 64 kg.
Zeby dobrze sie czuc chcialabym zrzucic co najmniej 8 kg, tak jak Ty.
Mam troszke brzuszka ( na dole mala oponka hihi ), ale tez ogolnie chcialabym zejsc z wagi, bo czuje sie dosc ociezale:hmm:...
Zwlaszcza w gornych partiach przybralam (rece i pod biustem mam faldki..ehhh).
Jak planujesz zrzucic te zbedne kilogramy? :)
pozdrowionka

P.S. Piszesz, ze to Twoja 3 pociecha- super :):tak:
 
cześć OLGA mała śpi troche luzu ja też sobie j€ż poćwiczyłam ja jeszcze robie ćwiczonka na nogi i pośladki ja waże 68 :szok: przy wzroście 160 myśle że razem wytrwamy do końca 6 będzie bardziej motywujące ja staram sie po 17 tej nie jeść co dzień łykam chrom i pije dużo wody niegazowanej i ograniczam jedzenie w ciągu dnia ale jqak narazie z marnym skutkiem zobaczymy dalej mam taki zamiar zastosować diete kopenchadzką tylko czytałam opinie że szypko sie traci zbędne kilogramy a potem jest efekt jojo to by było tyle na dzisiaj POZDRAWIAM
 
Czwarty dzien za mna..ciezej juz jest az 3 serie..
Podziwiam-od 17 nie jesc-ja zwykle o tej porze jeszcze robie obiad.
Po g.20 staram sie nie jesc, z tym ze klade sie spac ok godz.24.
Kiedys łykalam chrom i pomagal. Nie mialam łaknienia na słodycze.
Teraz tez planuje, wlasnie koncze karmic piersią, więc zapewne zaopatrzę się w niego.
Tak duzo pić!Oczywiscie wody..no i zieloną i czerwoną herbatę.To podstawa!
pozdrawiam :)
 
witajcie ja też pragnę do was dołączyć mam po 3 ciążach co gubić ...najmłodsz maleństwo ma 9 tygodn i wlaśnie postanowiłam gubić sadełko mam nadzieję że mnie przyjmiecie i będziemy się razem wspierały pozdrawiam
 
a ja mam pytanie ;-) za 2 tyg. jade na narty i muszę wzmocnic troche ciało, zwłaszcza nogi
gubic juz nie mam czego, bo bardzo schudłam
czy 6 wystarczy na wzmocnienie ciała, czy lepiej cwiczyc cos innego ?
 
reklama
MALINKA pewnie ze przyjmiemy do naszego dwu osobowego składy no teraz bedzie nas trzy bedziemy sie wspierać w ciężkich chwilach i większa motywacja do ćwiczeń ja też mam co zrzucać też jestem po trzech ciążach ile kilogramów masz do zrzucenia
CZEŚĆ OLGA jak tam cwiczonka ja jeszcze dwi serie i ćwiczonka na uda ale dam rade i oczywiście duże ilości wody do wypicia a wypiłam dzisiaj chyba z 5 litrów dzisiaj waga pokazała 67.5 czyżby 0.5 mniej :-):-) pozdrawiam;-);-)
 
Do góry