reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

reklama
ja robie dwa dni przerwy i ruszam do boju:tak:i bede systematyczna.:tak:Musze dac rade bo akcja plaza;-):-D coraz blizej:tak:
 
witamm ;p jestem chłopakiem 15 letnim i dzisiaj zacząłem A6W i nie wiem czy mi pomoże .. oto mój brzuch :

jak myslicie czy wyskoczy mi kaloryfer ? mój wzrost to 178 a waga 75 kg . pozdrawiam i prosze o odpowiedź ;p :-)
 
witamm ;p jestem chłopakiem 15 letnim i dzisiaj zacząłem A6W i nie wiem czy mi pomoże .. oto mój brzuch :
my.php


jak myslicie czy wyskoczy mi kaloryfer ? mój wzrost to 178 a waga 75 kg . pozdrawiam i prosze o odpowiedź ;p :biggrin2:
 
hej!
Ja tez odpuscilam sobie ale ze wzgledow zdrowotnych musze na jakis miesiac przestac ale jak tylko juz bede mogla to musze sie zebrac i pojawie sie tu znowu...wiec do zobaczenia:tak:
 
Gośka wiesz najlepsza dieta to nic nie robić a kupić sobie lustro wyszczuplające i by było git!:-D:-D Mam też strasznego lenia! Musimy się jakoś razem zebrać w sobie bo to nic dobrego z tego nie wynika:tak::-D:-D
 
reklama
Do góry