reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

Aga_wozniak ja równiez mam wrażenie że te ćwiczenia są monotonne...:-);-)mi sie nudzą szybko, ale na razie się nie poddaje, za mną 10 dni, dziś będzie 11, wkurza mnie to liczenie:wściekła/y:... no i dziś boli kark... ałłłł...

Kasiulka0901, mi się wydaje, że jednak spalają, każdy wysiłek powoduje że spalasz tkanke tłuszczową, rzeźbisz mięśnie i przy okazji spalasz tłuszczyk.
 
reklama
mam nadzieje ze spala chociaz jakas czesc tkanki tluszczowej, bo mam dosyc mojego brzucha wygladam jakbym byla w 5 miesiacu ciąży. No dzisiaj moj 5 dzien i jeszcze nie cwiczylam ale zaczekam na siostre bo ja tez skusilam na cwiczonka, chociaz brzucha nie ma, bo nie byla w ciąży heheh pozdrawiam
 
No ja juz po ćwiczonkach strasznie to monotonne jak kazdy zauwazył, ale damy rade co?? Szkoda tych wcześniejsztch dni zeby przerywać, pozdrawiam papa
 
U mnie dziś bedzie 13 dzień... w sumie to te ćwiczenia robi się coraz łatwiej, bo mięśnie się wzmacniają... a na nudę to polecam radia lub ulubioną płytke sobie włączyć... trochę pomaga...

Laski, Wy sobie zróbcie zdjęcie brzucha przed tą całą serią ćwiczeń i następne zrobicie sobie po 6 tygodniach i będziecie miały dla porównania...:tak::-)
 
hej
Za mna kolejny dzien, dzisiaj rano wstałam i zauważyłam ze brzusio mi sie zmniejsza, mam nadzieje ze mi sie nie wydaje. podrawiam papa
 
o patrze ze ktos cwiczy, bo przez dluzszy czas nikt sie nie odzywał na tym forum. U mnie dzisiaj bedzie 10 raz, Zrobilam zdjecie pierwszego dnia ćwiczeń i tydzien po to powiem wam ze widac roznice, Ja mam dfuuzzzy brzuch po ciazy, robi sie coraz mniejszy, Mam ndzieje ze chociaz troche sie zmieniszy. Zycze wytrwalosci. powodzenia
 
hej juz wróciłam :) za mna 19 dzien cwicezn niestety waga poszła w góre bo tesciowie o mnie bardzo dbali wrrrr wiec.
Ja czasami sie myle w liczeniu i robie wiecej powtórek bo monotonne cwiceznia ale to nic :)
od jutra dbam o to co jem zobaczymy jaki bedzie efekt za tydzien :)
Trzemam za Was kciuki dizewczyny :)
 
20sty dzien za mna ale mam strasznego lenia i niechec do cwiczen - zmusiłam sie do cwiczen bo wiedziałam ze mam sie wpisac ze zaliczyłam nastepny dzien
 
reklama
Do góry