reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

reklama
Witajcie,
8 dzień za mną:) ale jestem dumna, choć jeszcze dużo przede mną. Powodzenia i trzymam kciuki za Was i siebie;)
 
za mna juz 5 dzien, jakos to idzie, Dziewczyny a te cwiczenia naprawde pomagaja nawet na taki duzy sadelkowaty brzusio jak moj??
 
Witam :) Jestem tutaj nowa... mam 7 miesięczną córeczkę i jakoś cieżko mi idzie zrzucanie brzuszka po ciąży... zaraz po porodzie starałam się ćwiczyć i utrzymywać dietke ale troszkę oszukiwałam :zawstydzona/y: Wkońcu miesiąc temu porządnie wzięłam się za siebie... już nawet widze niewielkie efekty :-p Myślę, że teraz jestem gotowa żeby zacząć 6W. Mam już troszkę wyćwiczone mięśnie to będzie mi łatwiej. Mam wrażenie, że te ćwiczenia są troszkę monotonne, ale mam nadzieje że nie znudze się zbyt szybko i wytrwam do konca. Jak na pierwszy raz poszło mi całkiem nieźle... :-) jestem zadowolona i pełna zapału. Zycze wszystkim powodzenia!! :-)
 
reklama
kurde mdzisiaj stanełam na wadze i nic :-(, chyba nawet kilogram do przodu :wściekła/y:, zobaczymy jak to bedzie, dzisiaj czekam mnie 6 dzien 6W, pozdrawiam
 
Do góry