reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

Ale mam pytanko... np. ćwiczenie nr 1... jak to liczyć? czy uniesienie prawej nogi i potem lewej to jest jedno powtórzenie? czy już dwa?

jedno powtózenie w ćw 1 to jest podniesienie jednej nogi i barków, powrót do pozycji leżącej, i nastepnie podniesienie barków i drugiej nogi. i tak 6 razy, później 8, 10 itd (na każda noge). tak samo ćw 3. w 5 tez 1 powtórzenie to machnięcie 2 nogami, z tym ze w 5 nie kłądziemy ramion.
no nei są to łatw ćwieczenia, ale jak już zaczniesz robić 3 serie, to oprócz tego ze ciężko, to jeszcze nudno :-D
 
reklama
po każdym ćwiczeniu trzeba powracac do pozycji wyjsciowej, oprócz ćwiczenia nr 5, gdzie robisz ten niby rowerek z uniesionymi barkami.
a pozostałe ćwiczenia zaczynasz od płskiego leżenia na podłodze i tak samo kończysz. czylu np w ćw 1 podnosisz barki i jedną nogę, trzymasz 3 sek, kłądziesz sie na płasko, dalej podnosisz barki i drugą noge - 3 sek, kładziesz sie na płasko. itd...

Dzieki Elżbietko :-D to znaczy ze dzis tak troszke żle robiłam cwiczenia ale jutro sie poprawie:tak:

Elzbietko czy ja dobrze rozumiem
pierwsze cwiceznie podnosze nogi na przemian 6 razy potem drugie cwiceznie 6 razy i tak az do 6 cwiceznia 6 razy.
drugiego dnia tak samo tylko od 1go do 6 cwiczenia (po 6 powtórzen) i potem jeszcze raz od 1 do 6. Czy cos pokreciałam?
 
można to robić na dwa sposoby:
1. robisz jedno powtórzenie ćw 1, nastepnie jedno powt ćw 2 itd, czyli po jednym powtórzniu wszystkich 6 ćw. i jak 6 razy (na początku ;-) ). i takie 6-krotne powtórzenie to jest 1 seria
2. robisz 6 powtózeń 1 ćwiczenia, później 2 drugiegi itd. seria końcy sie jak zrobusz wszystkie powtórzenia 6 ćwiczenia. ja tak robiłam

mięśnie brzucha będą bolały ze 3 dni, później już nie powinny. może troche w trakcie ćwiczeń się zmęczą. dla mnie bardziej kark sie męczył

tutaj
Aerobiczna "6" Weidera
jest filmik jak wykonywac poszczególne ćwiczenia. no i fotki efektów ćwiczeń, co prawda chyab większosc męskich brzuchów:sorry2:
 
tak tak zdecydowanie męskie brzuszki :)
mnie na razie kark nie boli ale miesnie brzuszka to ciągna jak nie wiem no ale jak tak zachwalaja ze brzusio bedzie szczuplejszy to bede cwiczyc

Elzbietko a który dzien u Ciebie?
 
Dzięki Elżbietko za rady:tak::-)

Ja już też jeden dzien mam za sobą i w sumie nie było tak źle, nawet mięśnie jakoś mi nie dokuczają...
A brzuszki panów ze stronki która podałyście... hm... całkiem, całkiem....;-)
 
zaliczyłam 3 dzien, dzis juz z miesniami lepiej jedynie jak kłade sie na brzuszku to je czuje :).
Mój smyk ma fantastyczna zabawe jak cwicze lerzy koło mojej buzi i dotyka nosa ust no i kreci sie koło nóg i buzia cały czas otwarta ze zdziwienia
 
reklama
Mnie dziś też troche mięśnie brzucha bolą, ale to dobrze, bo obawiałm się że cos źle robię...
Mi to w sumie zależy na tym, żeby zgubić oponke wokół brzuszka, niż schudnąć...
 
Do góry