reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

reklama
Ja od wczoraj cwiczę z męzem 6W. On jest zawodowym sportowcem (hokej na lodzie) i dodatkowy trening w domu w okresie przygotowawczym do sezonu jest dla niego bardzo wskazany a mnie... no cóż.. mobilizuje roznymi sposobami.
Aby sprawdzac efekty zalożyłam dziś specjalny pilk w exelu w ktorym będę zapisywać codziennie wagę i obwód w pasie :-) (zaraz ponizej pępka). Mam nadzieje ze rezultaty jakieś będą i dzięki temu będzie mi się chciało wytrwac do konca :-)
 
Ja od wczoraj cwiczę z męzem 6W. On jest zawodowym sportowcem (hokej na lodzie) i dodatkowy trening w domu w okresie przygotowawczym do sezonu jest dla niego bardzo wskazany a mnie... no cóż.. mobilizuje roznymi sposobami.
Aby sprawdzac efekty zalożyłam dziś specjalny pilk w exelu w ktorym będę zapisywać codziennie wagę i obwód w pasie :-) (zaraz ponizej pępka). Mam nadzieje ze rezultaty jakieś będą i dzięki temu będzie mi się chciało wytrwac do konca :-)

gratuluje powziętej decyzji ale co do wazenia i mierzenia to chyba lepiej jest to robić raz w tygodniu tego samego dnia np. czwartek. Ja tak robiłam. Wtedy widac rezultaty.
Ale to tlko sugestia.

Trzymam kciuki za ciebie i całą resztę !!!

Ja wyzzywam sie na róznych aerobikach. Byłam poniedziałek i wtoerk. Dzisiaj chyba przerwa i pojde w czwartek i patek.

POWODZENIA!!!!
 
witam:-)

od jutra zero słodyczy i 6 weidera;-)
zobaczymy co z tego wyniknie
po drugiej ciąży mam taki bebzon że szkoda gadać(ohyda)
myślę że to zasługa słodyczy które w ciąży pochłaniałam
a teraz widać efekty obżarstwa:cool2::cool:

zdam relacje jak efekty:tak::tak::tak:

pozdrawiam:-D
 
Witam,
jestem tu nowa,
szukałam informacji jak innym dziewczynom po ciąży idzie 6?
Ja dopiero dzis zaczęłam. Jestem po cc ale już prawie 9 miesięcy.
Karmiłam i spadła mi waga ładnie do poziomu z przed ciąży ale został durzy brzuszek z samym tłuszczem.
Postanowiłam sie wziać za siebie. Mąż mnie wspiera. Zero slodyczy i ta 6:) Dziś pierwszy dzień.
Mam pytanie: czy któraś skończyła cały zestaw majac dość durzy brzuszek i udało się tłuszczyk spalić?
 
reklama
Kasia, ja zroniłam 15 dni tego. i dostaam takiej @ ze nie sposób było kontynuowa cwiczenia:baffled:
brzucha mam spory, straciłam w te dwa tyg 2 kilogramy (słodycy troszke podjadałam, ale ogólnie jadłam mniej i tylko do 19)
 
Do góry