reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

ja tez jedna zrobilam ale wieczorkiem sie zmobilizuje i zacisne zabki i mam zamiar zrobic 2 naraz
to kwestia zacisniecia zbow
jak mocno zacisne to dam rade :-D :-D

ja mam dzisiaj zakwasy po wczorajszej partii cwiczen :baffled: :baffled:

oka ja tez sie ciesze ze wogule takie watki sa
jakos mnie to motywuje
mam ochote chwalic sie wam kazdym osiagnieciem :tak:
kupilam jeszcze skakanke ale kolana mi siadaj a
synek mi kolana zalatwil na amen:-D ;-)
taka mam wymowke narazie :-D
jejku to dopiero 2 dzien cwiczen a ja juz bym chciala plaski brzuch :szok:
 
reklama
Mnie też brzuch już boli od ćwiczeń - i widzę taką różnicę, że bolą też mięśnie w dolnej części a nie tylko w górnej, jak w przypadku zwykłych "brzuszków", więc wygląda na to, że te ćwiczenia faktycznie są bardziej skuteczne :tak:

Miloku, jeżeli masz problem z kolanami, to obawiam się, że nie powinnaś skakać na skakance - bo jeszcze dodatkowo je obciążysz.
 
Ola wlasnie to chcialam uslyszec:-D skakanke odkladam :tak: ;-)

a te cwiczenia to masakra dla mnie
sa tak ciezkie do zrobienia prawidlowo
wiec troszke oszukuje je ale i tak stekam i sie mecze
mi to jakos po porodzie zanikly miesnie brzucha

chorelnie ciezko mi bylo wczoraj sie do nich zabrac ale powiedzilam sobie ze jak juz 2 dnia sobie od[puszcze to co to bedzi epuzniej

ale musze przyznac ze widze jakis tam rezultat
tzn brzuch mi sie napial
a moze raczej skora jakby mniej galaretowata
oby tak dalej:tak:
 
Ja już po ćwiczeniach 3. dnia - boli brzuszek, ale dobrze, wreszcie mam poczucie, że coś dla siebie robię (a nie tylko gadam i gadam o tym miesiącami!). Zwiększyłam sobie liczbę powtórzeń innych ćwiczeń (nogi, pupa itd.).

Miloku ja jeszcze efektów nie widzę, ale mam nadzieję, że niebawem i u mnie się pojawią! Jesteś dzielna i nie poddawaj się - ja też się bardzo męczę....
 
ledwo ledwo z lekkim oszustwem dalam rade :tak:

hogata ja si enie poddam co to to nie:tak:
oby tylko takich dni jak dzisiajszy bylo jak najmniej
dzisiaj mam lenia i jestem zmeczina jak cholera
spalam 2 godzinki w nocy bo synek sie budzil za to w dzien on sobie spal a mam musiala latac po miescie sprzatac gotowac i prasowac ciuszki
ale odpykalam :tak:
hihi tak pisze jakby to takie latwe bylo:-D :-D :-D
 
jak chyba jestem przy ósmym dniu albo dziewiątym- nie pamiętam..jestem rozkojarzona, bo moja córeczka ma chyba trzydniówkę, w pracy się wali na łeb, a ja do tego na diecie kopenhaskiej i słaba jak nic:-(

ale chyba coś źle robię, bo mnei mięśnie nie bolą.., albo nie mam mięśni, albo są tak głęboko pod warstwą tłuszczu że nie czuję jak mnie bolą;-);-)
ale podczas samej akcji (ćwiczeniowej:-)) mam niejakie problemy..

mam nadzieję że zaczną bolec i zadziała, a jeszcze lepiej żeby nie zaczęły boleć i zadziałało:-):-)

wytrwałości życzę...
 
to ja też do was dołącze. dzisiaj 1 dzien ale chyba nie mam juz żadnych miesni bo ciezko mi szło, chyba zrobie najpierw 3/4 dni po jednym powtórzeniu zeby sie troszke rozruszać bo narazie to tylko biegam z wózkiem o schodacj i to cały mój ruch a sadło na brzuchu straszne.
trzymajcie kciuki.
ja też za wszystkich trzymam:tak:
 
reklama
dziewczyny trzymam mocno kciuki...ja narazie do 6W nie wróce chociaz przydałoby sie chociazby dla podtrzymania formy.
Zato dzielnie biegam na pilates. A wczoraj byłam na salsie...było super extra....na koniec wyszedł fajny układ taneczny...

miłego dnia i ... mambo !!!!!
 
Do góry