reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

hogata ty to aktywna babka jestes
a ja nie mam sily na nic
synek nie lubi spac
czy ktos slyszal zeby 2 miesieczniak spal po 20 minut
ja nie iwme co mam w tym czsie zrobic
padam na twarz ze zmeczenia a maz w pracy do 18
mam 20 min na herbate
cwiczyc bede wieczorem jak maz przyjdzie
ale wczoraj jedna serie tylko zrobilam bo padlam :zawstydzona/y: :-(

i cos czuje ze dzisiaj tez tylko jedna zrobie , nio chybna ze mi energii przybedzie
 
reklama
Moja Natalka tez spania nie ma i to od poczatku, z zegarkiem w ręku 20 min, tylko jak szlam na spacer to spala 3godz, ale trzeba bylo z nia jezdzic wozkiem, wiec tez nie mialam ani nie mam dalej czasu na cwiczenia. Teraz jak juz raczkuje to w ogole nie chce spac, pewnie jej czasu szkoda!!!ach te dzieciaki...
 
miloku wspólczuję,ja praktycznie od poczatku nie mam problemów ze spaniem. teraz to ewka śpi w dzien 2 razy po 40/50 minut ale za to w noc od 20 do 7/8 rano.jak była mnejsza to spała po 3-4 godziny ciągiem w dzien.no i poćwiczyc przy niej moge tez ,tylko sie dziwnie patrzy co za wygibasy matka wyczynia:tak: :-p
a wogóle to zaczynam czuć ze mam miesnie na brzuchu,zakwasy mam mega wielkie. dzisiaj 3 dzien.
trzymam kciuki za wszystkie ćwiczące :happy:
 
Aga 31 ja sie zmobilizowalam mimo zmeczenia odputakalam te 2 serie ale nadal nei mam zakwasow i brzuch mnie nie boli
czyli miesni brzucha nadal brak:-D :-D :-D
dzisiaj tez 2 serie a od jutra juz 3 lece:szok:

tylko ze ja to jestem taka gruba jak dwie osoby i powinnam te cwiczenia robic podwujnie
rano i wieczorem po 2 serie
ale mi sie niecche:szok:
 
Witam miałam jeden dzień przerwy w ćwiczeniach ale dzis juz 3 serie trzasnęłam. Hihi zaczął ze mną ćwiczyć mąż tylko robi mniej powtórzeń niż ja :-D

Miloku, ciesz się, że nie masz zakwasów, bo one wcale nie są dobrym objawem tzn wcale nie jest lepiej i ćwiczenia nie są bardziej skuteczne, jeżeli masz zakwasy... Ja muszę się mocno napracować ćwicząc, a zakwasów też nie mam.

Pozdrowionka dla wszystkich!
 
ola to swietny pomysl zaangarzowac tez meza
zawsze to w grupie razniej:tak:

narazie to on mnie dopinguje a sam lezy i sie obija to niech sie teraz ze mna rusza

ja sie dziewczyny nastawim psychicznie na 3 serie
ciekawa jestem czy dam rade:dry:
 
3 serie walnelam i nadal zakwasow brak :dry:
ale wlasciwie moze to i dobrze;-)
ja musze przyznac ze juz widze rezultaty

schudlam niewiele na wadze ale ... 4 cm w pasie zgubilam hura!!!!
ta wiszaca pociazowa skora jakby sie wciagala bo troche mniej jej wisi :tak: :-)
 
chej dziewczyny jak ida cwiczonka???

ja mam dzisiaj 8 powturzen zrobic a ledwo 6 daje rade

sluchajcie a kiedy lepiej sie cwiczy wieczorem czy rano ?
jak wy cwiczycie?
 
reklama
Witam wszystkie ćwiczące i od razu przyznaję się, że w ostatnim czasie zdarzyły mi się 3 dni bez ćwiczeń echhhh :zawstydzona/y: (jednak nie 3 dni z rzędu, ale 3 dni przedzielone dniami, w których ćwiczyłam) W związku z tym dziś wznowiłam program od etapu 8 powtórek i juz będę systematyczna.

Pozdrawiam!
 
Do góry