reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

Witam!
Ja rowniez chcialabym zastosowac te cwiczonka ale przyznam sie ze jestem chyba glupia bo nei do konca je rozumiem :sick: Wiem jak wykonywac cwiczenia ale nei wiem ile razy bo pisze ilosc serii i powtorzen i troche jest to dla mnie niejasne :baffled: Czy znajdzie sie ktos kto mi to wytlumaczy na moj prosty babski rozum :confused:
 
reklama
ciotka masz pierwszy dzień jedna seria 6 powtórzeń,więc każde ćwiczonko z 6 wymienioncyh robisz po 6 razy (of course robisz przerwę między kolejnym ćwiczeniem )kolejnego dnia serii jest 2 czyli robisz zestaw tych 6 ćwiczeń w każdym po 6 powtórzeń i potem once again ten sam zestaw i potem zwiększa się liczba powtórzeń po prostu,a jak masz potem 3 serie to jedziesz z zestawem trzy razy (tylko pamiętaj o tych sekundach wytrzymywania):) gut luck ja się nie mogę zebrać,a patrzeć już nie mogę:sick::sick:
 
Witam!
Ja rowniez chcialabym zastosowac te cwiczonka ale przyznam sie ze jestem chyba glupia bo nei do konca je rozumiem :sick: Wiem jak wykonywac cwiczenia ale nei wiem ile razy bo pisze ilosc serii i powtorzen i troche jest to dla mnie niejasne :baffled: Czy znajdzie sie ktos kto mi to wytlumaczy na moj prosty babski rozum :confused:


na poczatku tego watku - 1 strona wszystko jest opisane.

PS miedzy kolejnymi cwiczeniami nie robisz przerwy, miedzy seriami tez nie robi sie przerwy, wtedy rezultat jest lepszy
 
witajcie, z powodu braku dostępu do internetu nie było mnie tutaj 6 tygodni.
Niestety nie udało mi się dojść do końca ćwiczeń:zawstydzona/y: , doszłam do 35 dnia, az wstyd się przyznać, ale przez przeprowadzkę nie miałam czasu i mi się odechciało, potem jeszcze raz próbowałam i znowu porażka na 16 dniu:no:

Ale do swojej wagi już wróciłam:-) i brzuch też lepiej wygląda:tak:
 
witajcie, z powodu braku dostępu do internetu nie było mnie tutaj 6 tygodni.
Niestety nie udało mi się dojść do końca ćwiczeń:zawstydzona/y: , doszłam do 35 dnia, az wstyd się przyznać, ale przez przeprowadzkę nie miałam czasu i mi się odechciało, potem jeszcze raz próbowałam i znowu porażka na 16 dniu:no:

Ale do swojej wagi już wróciłam:-) i brzuch też lepiej wygląda:tak:

no to gratulacje a co do 6W ... i tak duzo zrobiłaś, wogóle czaczeła to juz coś, a najwazniejsze ze sa efekty

ja narazie cwicze brzuch tylko na pilatesie, ale dobre i tyle a widze ze ładniejszy sie robi :-)
:tak: :-D
 
Hej..długo mnei nei było ale przyznaje się ,żę regularnie ćwiczę jestem na 38 dniu Weidera i schudłam już 10 kg więc super.:tak:;-):-).......brzusio spadł chociaż flaczek wciąż wisi ale ejstem zadowolona....:-)
Hogatko co to są te ćwiczenia pilatesa?:confused::baffled: też na brzusio? może ten flaczek zlikwidują podaj mi proszę....

życzę sukcesów i wytrwałości dla wszystkich.;-):-)
 
Wiki17...gratulacje ... 10 kg ...6W na ukończeniu BRAVO!!!

A co do pilatesu...sa to cwiczenia spokojne bardzo, wazny jest oddech, i powinno sie iec cały czas napiete miesnie brzucha. Jest duzo cwiczeń na miesnie grzbietu, brzucha , ramion. Mnie sie bardzo podoba. Jesli nie lubisz aerobiku to polecam. Czujesz ze cwiczysz a nie meczysz sie i nie pocisz. Na drugi dzien czuc jak miesnie ci wszystkie cwiczyły.
Jesli chodzi o konkretne cwiczenia to konkretnych ci nie pdam bo chodze na nie do fitnesklubu. Ale mozna np. na allegro kupic sobie cwiczenia na płycie.

Marzy mi sie jeszcze basen....moze wreszcie sie zmobilizuje i pójde...
 
Tez musze zaczac 6W znow, bo jakies 10 miesiecy temu ja zaczelam, ale po tygodniu przestalam cwiczyc ze wzgledu na bole kregoslupa. Teraz chociaz schudlam juz 20kg na diecie weightwatchers, chce jeszcze zrzucic 10. I zamierzam od maja zaczac wykonywac 6W, bo brzuch mam troche sflaczaly, a lato sie zbliza wielkimi krokami:tak:
 
reklama
Witam, postanowiłam zacząć polecane przez Was ćwiczenia, bo nie mogę patrzeć na swój ogromniasty brzuch, a wakacje za pasem i chciałoby się w miarę bez stresu móc wyjść na plażę....
Mam pytania "techniczne" dotyczące ćwiczeń:
- w ćwiczeniach 1 i 3, gdzie unosimy na zmianę jedną nogę, czy liczba 6 powtórzeń dotyczy wszystkich powtórzeń łącznie, czy ma być po 6 na każdą nogę? (jakoś nie chce mi sie wierzyć, żebym na końcu programu była w stanie zrobic 3 serie po 24 powtórzenia na każdą nogę....?)
- w ćwiczeniu 5, robimy nożyce przez 3 sekundy, w tym czasie przyciągając na zmianę nogi, opuszczamy nogi, i kolejne powtórzenie czyli nożyce przez 3 sekundy? a może to ma być tak, że unosimy jedną nogę, zatrzymujemy na 3 sekundy i zmeiniamy od razu na drugą nogę na 3 sek. - takie "powolne nożyce"?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam wszystkie ćwiczące i planujące ćwiczyć mamy :-)
 
Do góry