reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

6 Weidera - polecam ;)

kOTECZKU.... specjalnie dla ciebie....MEGA KOPNIAK!!!! Na dobry poczatek nowego tygodnia !!!!

ja od jutra...moze od dzisiaj zaczynam 6W a we wtorki i czwartki bede chodzic na pilates.....poza tym zamiast słodyczy wcinam suszone owoce, hitem sa daktyle, robie soczek marchwiowo-jabłkowy, pije duzo czewronej i zielonej herbaty. Poza tym staram sie jesc a nie obzerac.
 
reklama
witam mamusie:-)

ja z sierpniówek 2006, powoli przestaje karmic piersią i rozgladam się z ajkąś fajna dietą.

Wiki17 co to ta dieta MZ??
gdzie mam szukać tych ćwiczeń 6weidera?? i gdzie instrukcji do nich bo widze że sa jakieś nieścisłości co do ilości powtórzen itp.

i czy one naprawdę działaja?? ja mam na plusie po ciąży 25kg:zawstydzona/y:i musze cos z tym zrobic bo lustro omijam szerokim łukiem:no:

pozdrawiam :-)
hej:) widzę ,że Hogata juz wszystko wyjasniła:tak::tak:
Ja ćwiczę od 10 dni dzisiaj jest 10 i jak narazie to daję radę bez kopniaka:laugh2::laugh2: czasami mam takiego lenia,ale jak pomyślę,że znowu od początku będę musiała zaczynać to od razu len odchodzi:tak: u mnie efekty jakieś tam są z 88kg spadłam na 83:-) w 3tyg więc chyba nie jest żle co:baffled::baffled: przede mną jeszcze jakieś 10kg i będe bardzo zadowolona jak osiągnę to wagę;-);-) tak jak napisała Hogata przede wszystkim nie jeść słodyczy:tak: nie jem po 18 ,i ćwicze:-)....nie jest łatwo bo czasami mam takei ssanie jak widzę słodycze,że musze walczyć z sobą hehe no ale się nei dam:no::no:

dziewczynki dla wszystkich które potrzebują przesyłam KOPNIAKA:tak::tak:

buziole
 
heja...no ja niestety jakos do 6W nie moge sie zmobilizować ale ... we wtorek zaliczyłam pierwszy pilates dzisiaj ide znowu. Po cwiczeniach czułam tylko uda ... ale juz w srode ... poczułam miesnie pleców i skosnych brzucha. Dzisiaj bola mnie nadal uda, plecy i cały brzuch i ramiona. A taki niewinny ten pilates sie zdawał...:-)
 
Jak ja wam zazdroszczę samozaparcia:zawstydzona/y:ja na razie od poniedziałku skończyłam romans ze słodyczami a to bardzo ciężkie bo jak je widze to kwicze:-( miałam ćwiczyc ale po pierwsze krzyż w ruinie i nie daje rady bo strasznie boli a po drugie strasznie mam mało energii jestem starsznie ospała:-( a no i stosuję dietę MŻ ale nie mogę zminimalizować jedzenia bo jeszcze karmie
Dla mnie 20 kg nadwagi to tragedia , zawsze ważyłam 65 góra ateraz czuje się z nadwaga koszmarnie i coś czuję ze to długo się nie zmieni:no:

dużo siły i samozaparcia życzę ćwiczącym:-)
 
Jak ja wam zazdroszczę samozaparcia:zawstydzona/y:ja na razie od poniedziałku skończyłam romans ze słodyczami a to bardzo ciężkie bo jak je widze to kwicze:-( miałam ćwiczyc ale po pierwsze krzyż w ruinie i nie daje rady bo strasznie boli a po drugie strasznie mam mało energii jestem starsznie ospała:-( a no i stosuję dietę MŻ ale nie mogę zminimalizować jedzenia bo jeszcze karmie
Dla mnie 20 kg nadwagi to tragedia , zawsze ważyłam 65 góra ateraz czuje się z nadwaga koszmarnie i coś czuję ze to długo się nie zmieni:no:

dużo siły i samozaparcia życzę ćwiczącym:-)

hej. Wierze ze jednak znajdziesz w sobie duzo siły i zaparacia i schudniesz. Moze to przez te nadwage czujesz sie ospała i bez energi...no a poza tym małe dziecko tez potrafi zmeczyć.Zamiast słodyczy polecam suszone owoce np. banany, morele, daktyle (te zawieraja duzo błonnika). Podgryzam tez orzechy różne. I juz wcale słodyczy nie kupuje. Dzisiaj tylko w pracy ciacha pojadłam z racji Dnia Kobiet. Polecam tez picie herbaty zielone i czerwonej (rooibos czy pu-erh).
Zmiana nawyków zywieniowych, wiecej warzyw w diecie i owoców to juz duzo. Co do cwiczeń a myślałas o basenie...chyba bedzie najlepszy na twoj kregosłup.
Buziaki i moc energii przesyłam.
 
U mnie tez ciążko z dieta i ćwieczeniami, jak stanęłam w miejscu to koniec...anie biegania, ani aerobiku na który miałam zacząć chodzic, ani A6W...O ludzie, jutro rano na 100% pojde biegać...
Ale chociaz chodze na 4 godzinne spacery z Natusia i wracam tak padnieta, ze juz na nic nie mam siły, u nas to tylko z góki i pod górkę, zawsze to troche kalorii pójdzie!
 
ja nadal nie mogę sie jakoś zmobilizować do ćwiczeń

ale od kąd zmieniłam nawyki żywieniowe to stopniowo i po mału waga spada no ale najważniejsze że waga spada :-)

już mam 3 kg na minusie :happy::cool2::happy: jeszcze tylko 7 kg :baffled::dry::eek:

pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości w postanowieniach :-)
 
ja nadal nie mogę sie jakoś zmobilizować do ćwiczeń

ale od kąd zmieniłam nawyki żywieniowe to stopniowo i po mału waga spada no ale najważniejsze że waga spada :-)

już mam 3 kg na minusie :happy::cool2::happy: jeszcze tylko 7 kg :baffled::dry::eek:

pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości w postanowieniach :-)

brawo!!! zobaczcie ile zależy od tego jak i co jemy. Gratuluje i oby tak dalej !!!

A ja mam za sobą drugie cwiczenia pilates . Było super i były ćwiczenia z piłkami (takimi wielkimi). Trudno troche złapać równowagę ale naprawde poecam.

A dla was kochane sobotki kopniak!!!!
 
Ja dzisiaj mam 16sty dzień 6W i jest coraz ciężej hehe bo więcęj powtórzeń.:tak:...co do wagi to faktycznie spada więc jestem zadowolona...;-);-)
niestety tak jak Wy mam glod słodyczowy ,ale się nei daję:no:...trzymam kciuki za Was kochane wierzę,że damy radę być piękne i chude na lato..:tak::tak:
buziole
 
reklama
Do góry