reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

przepraszam za niedokladnosc:
przed wypiciem z palca, po wypiciu z zyly!!!
ale nie ma to znaczenia bo nic nie bolalo. W Dolmedzie (wroclaw) babki robia tak genialnie ze nic nie czuc.
nie wiem jak one to robia, pytalam, mowia ze kwestia wprawy - a one dziennie maja przerob z 50 os albo wiecej - tasmowo.
a z palca jest mniej przyjemne bo uczucie jakbys sie skaleczyla gleboko. no ale dziewczynki nie przesadzajmy... ;D
 
reklama
Mia widze ze jestes z wroclawia tak jak ja,gdzie chodzisz do lekarza ja na Ulanowskiego do Henryka Sworenia i na ta nieszczesna glukoze jade na olawska.
 
proponuje ci dolmed, bedziesz zadowolona!!!!
do lekarza jezdze na klecine do mediconceptu - cudnie. Jarosz i Balcerek.
 
klementynka nieprawda że z palca bardziej boli,bardzo lekkie i króciutkie ukłucie.A tak w ogóle to faktycznie dużo tu kobitek ze śląska,tylko połowa z górnego a druga połowa z dolnego,co jest zasadniczą różnicą ;)
 
Klementynka, nie jesteś sierotą, bo ja jestem z Sanoka... I to też sama, ale tu na forum to niewazne skąd się jest :) :) :) Mieszkałam 5 lat w Katowicach, ale wolę sanok, choć trochę mi tęskno za starymi i znajomymi kątami. Pozdrawiam wszystkich i ze śląska i nie tylko, no i przetrwania w tych upałach życzę... :)
 
reklama
A ty Karolinna jesteś z katowic?? ja mieszkałam najpierw na Ligocie (w akademiku :)) a potem w szopienicach :(, niezbyt ekskluzywna dzielnica, ale miałam bardzo fajne i ładne mieszkanko... A Katowice polubiłam naprawdę i marzę żeby tam pojechać, ale teraz to niestety nie mogę :(
 
Do góry