reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

hm,killbill był świetny,mojemu małżonkowi nie za bardzo się podobał ale mi i owszem :) a ile trwa ten film bo długie "nasiadówki" to nie ma dla mnie szans.
 
reklama
Wy o kinie a ja przez te moje ciazowe hormony sie pobeczalam jak bobr bo zdechla mi papozka falista.CIAZA CHYBA RZECZYWISCIE OGLUPIA.
 
No i wypilam glukoze.Jak ja rozpuscilam i zaczelam pic to powiedzialam do brzusia"no to mazly twoje zdrowko" i on po tym czul sie wspaniale bo wariowal w brzuszku a mnie mdli do teraz i mam POTWORNA ZGAGE.Dla maluszka zrobie wszystko ale oby tylko wynik byl OK.(tego sie dwiem popoludniu)
 
Jak to zwykle bywa po złym dniu dobry dzień nadchodzi. W zasadzie to już wczoraj poprawiłam sobie samopoczucie, olałam wszystko, poszłam do ciążowego i kupiłam sobie superanckie jeansy i dziś jestem już radosna jak skowronek. Oj te nasze humory!!! Jak Ci mężowie z nami wytrzymują. Mój dyplomatycznie wychodzi do pracy jak jeszcze śpię a wraca koło 19.00 więc nie udziela mu się za bardzo moja huśtawka nastrojów. Dziś na śląsku słoneczko i jakoś tak wesolutko. Mam nadzieje że wam też humorki dopisują.
 
A u nas na Pomorzu pogoda jak w pażdzierniku,wietrznie i pochmurno,nawet na spacer nie chce się wyjść.Trzeba uważać żeby jakiegoś doła nie złapać. A propo glukozy,to wszyscy naokoło tak straszyli a to nie jest aż takie złe.
 
A moja siostra właśnie wyjechała nad morze na długi weekend. No to niezbyt się opali ;)
Ja też myślałam, ze gdzieś wyskoczymy, np. do Wisły a tu się okazało, że mój małżonek niestety w niedzielę i poniedziałek idzie do pracy, wrrr...
Karolinna- praca w ZUS-ie czemu nie, spokojnie, cicho (w przeciwieństwie do szkoły :)), z papierkową robotą u mnie nie ma problemów, dawajcie te referencje :)
A swoją drogą też mi się humor poprawił bo byłam na zakupach, normalnie jakbym poszła na terapię :)
 
Karolinka - film trwa około dwóch godzin, ja sie niemal położyłam w fotelu, ale fajnie było, bo poza nami tylko jedna para była na seansie ;D

Anulko - przykro mi, że sie martwisz znowu...
 
Klementynko juz mi lepiej wiec sie nie martw i dzieki za troske.Wiecie co wynik glukozy mnie zaskoczyl bo po godzinie od wypicia slodkiego drinka mam i tak ponizej normy.W labolatorium maja norme od 70-115mg% a ja mam 64 ciekawe dlaczego?
 
reklama
Hej.

Sorry, że nie napisałam. Maciek ma 10, Dawid 5 lat. A to ja z moimi bohaterami! Trzeci w brzuszku!
rodzinka5th.jpg
 
Do góry