reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

ja też miałam krostki na twarzy i zainwestowałam w vichy dla cery mieszanej,i mam go już ze 3 miesiący,bardzo wydajny i dobrze działa,już po pierwszym użyciu skóra twarzy jest aksamitna w dotyku,wiem że brzmi jak reklama ale tak jest :)
 
reklama
Nie pamiętam w którym wątku było o chuście kangurce, to tu napiszę: kosztuje 80zł, można ją kupić w Wawie lub pocztą (wtedy plus 9 zł za przesyłkę), a worek sako 239 zł.
W tej chuście można nosić dzidziusia od 4 tygodnia życia do 30 kg (kto to udźwignie?!).
Trochę droooogooo....
 
klementynka trochę drogo,na zdjęciu nie wygląda to aż tak zachęcająco,może gdybym zobaczyła to z bliska to przekonałabym się.Mąż mówi że sam mi to zrobi ;) A 30 kg...to możesz kupować ziemniaki i nosić w tym :)
eg hm,vichy używam ze 2-3 miesiące i nie miałam jeszcze jak sprawdzić czy po nieużywaniu wróci problem,być może ale chyba nie ma takiego kremu który byłby aż tak idealny,chyba że ktoś zna :) będę musiała najwyżej raz na jakis czas zainwestować w kosmetyczkę i to będzie chyba najlepsze.(+ niezadrogi krem)
 
O dzięki ci Pycha że mi przypomniałaś, zaglądłam tu przed wyjściem do pracy i teraz muszę się zastanowić jak to uczcić. Coś w pracy wymyślę :) :) :)
 
Witajcie!!! Ja na pryszczę używam Tormentiol- taka maść można kupić w aptece mi pomaga, ale jak same wiecie co jednej pomaga nie musi od razu wszystkim. Ja dalej mam dylemat ciuchowy, kupiłabym sobie jakieś spodenki ale w sklepie z ciuszkami ciążowymi to przynajmniej ze 100zł musiałabym za nie dać, a robię akurat teraz generalny remont mieszkania i planuje wyjazd na wakację więc z kaską jest bardzo krucho, a z drugiej strony szkoda mi wydawać kasę na ciuszki w których pochodzę jeszcze dwa miesiące a potem zalegną w pawlaczu. POczekam na moją przyjaciółkę ona ma termin na koniec sierpnia i ma też fajowe spodenki sztruksowe może mi je potem pożyczy albo sprzeda. Na razie będę się codziennie zmagać z problemem ubraniowym. Do tego dziś mam jakiś mega zły dzień. Wiecie taki dzień kiedy się nic nie udaje. Wstałam z bólem głowy, postanowiłam się wykąpać a tu woda nie leci, poszłam więc do rodziców u nich też nie leci więc siedzę taka cała brudna. Już wiem że dziś to nie będzie dobry dzień.
 
reklama
Do góry