reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

A ja jakis czas temu kupiłam sobie wieeeeeelkie spodnie dresowe, drugie mam nie ciążowe, ale takie na gumie, więc z tym nie mam problemu. Ale jak wczoraj wieczorem wychodziliśmy na spacer, to było zimno i okazało się, że nie mam bluzki czy swetra, bo wszystko takie krótkie, że brzucha nie przykrywa. I tez mi szkoda kasy na ubrania, które ponosze 3 m-ce.

Ale ja mam dzis dobry humorek, bo miałam jechać jutro do ZUS-u, bo złozyłam wniosek o świadczenie rehabilitacyjne i miałam sie zgłosić, ale jakas babka przed chwilą zadzwoniła, żebym sie nie fatygowała, oni załatwia to zaocznie. Troche to dla mnie dziwne....

Ostatnio zauważyłam, że im krócej śpię, tym mam lepszy humor.
 
reklama
efka a gdzie mieszkasz ?bo jak pada u Ciebie tak jak na śląsku to można wyjść na deszczyk i on Cię umyje ;) a co do ciuszków to chcę kupić sobie takie spodeneczki sportowe jak mają np w orsay-u,są słodkie i wyglądają na wygodne(koszt ze 20 zeta) i jeszcze jakieś fajne skarpetki takie na każdy palec :) jak rękawiczki :) koleżanki już obdarowałam na urodziny takimi a ja jeszcze nie mam :) a zle samopoczucie to miałam przedwczoraj,trwające 2 dni,ale to był duży dół,nic w domu nie robiłam.
 
dzieczyny jestem ciemna ale co to takiego świadczenie rehabilitacyjne..moze mnie któraś uświadomi bo jestem ciemna w tym temacie..???
 
Madzia jak przekroczysz 182 dni chorobowego to musisz wystąpić o takie świadczenie do ZUS-u bo L-4 więcej nie dostaniesz.
 
Dzieki za porady pryszczowe. Na razie sie tonizuję...i unikam ludzi. Maluch skacze w brzuchu jak kangur bez chustki kangurki. Ja mam nosidełko lekko usztywniane po 2 poprzednich herosach i to jest super, na szerokaśnych szelkach. Poza tym naprawdę dzidzxia tyle nie potrzebuje, ile nam się wydaje...Jak sobie poczytam, co kupują na wyprawki młode mamy, to blada jestem. Mnóstwo ciuszków dostaje sie od znajomych i rodzinki, wózek kupie na wiosnę albo też dostanę po kimś...Tak naprawdę tylko pampersy mnie kosztowały...a potem kaszki. Teraz mam komfort, 3 dziecko- mam góry łaszków, kocyków, łóżeczko, nosidło i inne bajery. Tylko pościelkę maluchowi kupię i baldachimek. :D

 
i jak tam klementynka strzelałaś dzisiaj?czy humorek się poprawił? :)
eg już jesteś ekspertką w dziedzinie zus-u ;) może dostałabys tam pracę w dziale obsługa klienta,wystawimy Ci pozytywne recenzje :)
kalina pewnie masz rację co do tego że pierworódki kupują za dużo zbędnych rzeczy ale wiesz jak to jest :) lepiej mieć za dużo niż za mało ;)
 
reklama
Najpierw postrzelałam, a potem napatoczyła się babcia i poszliśmy z Panem Mężem do kina, film absolutnie odpowiadał mojemu nastrojowi, bo to było Sin City :) Jak się komuś Kill Bill podobał, to polecam ;D
 
Do góry