reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

reklama
wyjeżdżam jutro rano do Ustki, nie będę miała dostępu do netu, wiec odezwę się po powrocie...trzymajcie się ciepło dziewczynki i dbajcie o siebie :)
 
Pewnie juz nie zagladniesz przed wyjazdem madziuniu ale zycze udanych wakacji.Pozdrow ode mnie nasze morze(hi hi hi)
 
Hej. Oliwka jest tłusta, a ja raczej chcę się wysuszyć, no nie wiem...Pytałam w aptece , pani była strasznie zdziwiona, że chce kosmetyk na wypryski...w ciąży, to normalne, wie pani..poza tym pani jeszcze strasznie nie wygląda...Ja nie chcę strasznie wyglądać! I tak jest okropnie, z tym brzusiem, buzia i w ogóle...nie wiadomo w co sie ubrać, a tu jeszcze twarz...Czyli społeczeństwo uważa, że w ciązy mozna się zaniedbać. No, w domku też chodzę w sarafaniku aksamitnym na słonia, ale czasem trzeba wyjść do ludzi. Wybieram się do pracy odwiedzić koleżanki, zabrać parę rzeczy z biurka...nowa przyjdzie na moje miejsce na rok, więc trzeba jej sprzątnąć.Dziś dzwoniła moja dyrektor, na ile czasu maja kogoś szukać na moje miejsce. Powiedziałam, że na rok. Optymistka ze mnie, co? Ale- kochane, ja chcę naprawde odchować trochę maleństwo.
Aha, napiszcie, gdzie kupić fajną, nie kiczowatą pościelkę do oliwkowozielonego pokoiku. Łożeczko mam standardowe...ale chciałabym z baldachimem.Widziałyście cos takiego? Dajcie linka.
:laugh:
 
Mi tez wyskoczyly krostki na twarzy i lagodze to kremem dla dzieci i dla osob z problemami skory o nazwie SUDOKREM
 
reklama
Do góry