reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

A ja właśnie wróciłam z tygodniowego pobytu u rodziców, było super, ale nie miałam dostępu do netu i od razu siadam i czytam, jest dużo nowych osób, witam serdecznie i pozdrawiam. :) :) :) :)
 
reklama
Witam wszystkich!!! Jak samopoczucie?? Ochłodziło się troszku no i jak zwykle okazało się rzno że nie mam co na siebie włożyć. W zasadzie mam tylko jedne spodnie ciążowe( jasno różowe). Chciałabym sobie kupić jakieś sztruksy ale w sklepacch ciągle króluje kolekcja letnia i jak się pytałam to cieplejsze spodenki będą dopiero pod koniec września, a pod koniec września to już zamarznę na kość. POradzcie gdzie można kupić jakieś fajne spodenki ciążowe,mogą być używane. Przejrzałam juz Allegro ale nie ma tam tego czego szukam ja najbardziej lubie te spodnie które mają taką wielką gumę na brzuchu bo są najwygodniejsze. Teraz mam takie z regulacją ale nie są wygodne.
 
Ja z braku czasu i sklepów w mojej okolicy zamawiam przez internet.. kupiłam już sobie jedne spodenki z happy mum i zamówiłam wczoraj kolejne dwie pary jedne cieplejsze dzinsy ale ze wstawką bawełnianą od góry bo cieplej i nie wieje po nerach a drugie biodrówki.. ale fajne moro.. mają teraz promocję i mozna kupić trzecią rzecz za 5 zł to sobie jeszcze bluzeczke wybrałam.. troche się bałam tych internetowych zakupów ale okazały sie bardzo szybkie i dobrej jakości.. przynajmniej z happy mum.. a ceny hym jak w sklepie..
 
cammi jeśli mozesz to podaj adres strony "happy mum", ja sobie kupiłam na allegro z firmy "9fashion" i jestem zadowolona - dobra jakość itd.(jedynie cena mogłaby być bardziej atrakcyjna)..
 
dzisiaj pakuję się nad morze i po prostu nie wiem co zabrać, jeśli będzie tak zimno jak teraz to chyba kurtkę zimową trzeba brać , bo nad morzem zawsze zimniej no i wieje mocniej.... ;) ale mam nadzieję, że pogoda trochę się poprawi (nie to ,ze chciałabym upały ale tylko trochę cieplej ;) )
 
cammi weszłam sobie na tą stronkę, całkiem ładne ciuszki, szczególnie bluzeczki. Ale oczywiścia ta która mi się najbardziej podobała wysprzedana :) Jest tam też pamiętnik pewnej ciężarówki, fajnie się czyta.
 
Pozdrowienia dla wszystkich. Nie mam czasu pisać, ale czytam regularnie, co u kogo...Co na swędzącą skórę i podłe wypryski?
 
reklama
Do góry