reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

reklama
no pięknie akuret jak pierwsza studniówka to nasze forum padło,masz Ci los,eh.Ale lepiej późno niż wcale :) wszystkiego naj,łatwego porodu :D
tprezenty78ty.gif


tort175jz.gif
 
kurcze wybrałam chyba złe opakowanie ;D hihi,sorki,następne będą poprawne :) ale zauważyłyście już że na święta,ba,już nawet na 6 grudnia powinny być z nami nasze pociechy :) to są dopiero prezenty :)
 
Moja przyjaciółka urodziła synka dziś w nocy - ale jaki on wielki !!!!! 62 cm i 4350 g !!!! No i musiała mieć cc bo się ma ły nie chcial przecisnąc...
Mam OGROMNĄ nadzieję że Tomaszek będzie mniejszy......
 
Moja siostra urodziła synka 4200 siłami natury i bardzo się namęczyła.
Mam nadzieję, że moja dzidzia będzie taka jak Krystianek 3350 :laugh:
 
A widziałyście dzisiejszy teleexpress. Pokazywali maluszka który urodził się z wagą przeszło 6kg. To dopiero baby :)
 
hej :)
klementynko - faktycznie Twoja przyjaciółka urodziła duże dziecko :) ze mnie się śmiali,że urodziłam sobie od razu dwumiesięczne dziecko (bo jak już wcześniej pisałam mój synek również był duży 59cm i 4150g- tylko,że niestety nie do końca siłami natury tylko poprzez próżnociąg)...ale teraz też bym chciała żeby drugi synek był mniejszy :)
 
reklama
dziekuje kochane brzuszki za zyczenia studniowkowe.
niestety nasze forum wczoraj wieczorem padlo wiec nici z imprezki ,a okazalo sie wlasie ze studniowka nieaktualna - bo moja zuzia tak rosnie ze porod wg usg przesunal sie na 28 pazdziernika...
ale nie chce was opuszczac i sie przenosic ,bo juz sie do was przyzwyczailam. mam nadzieje ze mnie nie wyrzucicie. :-[
 
Do góry