reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

reklama
Mia no coś TY :) jak będziesz grzeczna to będziemy Cię tu trzymać :D a ja też się zastanawiam czy mój termin jakoś się nie przesunie,mam na 28 list ale zawsze może troszkę się poślizgnąć ,i nie zamierzam z tego listopadowego już się ruszać ;)
Ciekawe od czego zależy wielkość dziecka?raczej nie od budowy ciała matki,chyba warto popytać teściowe jakich nam urodziły mężów i to może coś podpowiedzieć na temat naszego przyszłego bobaska :)
 
waga 875g
a wymiary tylko nie wiem czego :zdjecie opisane skrotami:
BPD 6,5 CM
AC 20,7CM
FL 4,9 CM
I WYMIARY ODPOWIADAJA 26TYG (+,-) 4dni

moze znacie te skroty?
 
MIA no jasne ,że musisz z nami zostać...koniec października czy początek listopada to prawie to samo...a tak w ogóle to gratuluję tak dorodnej córeczki :)
 
reklama
Do góry