reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

pycha już pewnie chciała się ta Twoja teściowa mądrzyć ;) kurcze jakoś te teściowe są okropne ;) a ja ciążę wykorzystuję właśnie jako wymówkę i nie żałuję sobie słodyczy :D powiemwam nawet że czasem kręci mi się w głowie i słabo mi dopóki nie zjem czegoś słodkiego,hm,ale wyniki glukozy mam bardzo dobre
 
reklama
Oj Karolinna, ta moja teściowto mi strasznie działa na nerwy!!! :mad: :mad: :mad: :mad:
Czasami to ja jednak mam taką cierpliwość, o jaką bym sie nigdy nie podejrzewała, ale jakoś głupio mi odpyskowac teściowej. A jak planuje, np. ze maluszka zostawię u niej na tarasie (bo my nie mamy nawet balkonu, a ona ma wielki taras), a sama pójde po zakupy. Przeciez jak pójde po zakupy, to moge iśc z wózkiem, co to za problem??? Albo się martwi jak ja sobie dam rade z wnoszeniem wózka na 3 piętro, jakby to był jej problem. Strasznie tego nie lubię, bo ja jestem osobe raczej niezalezną i z wszystkim staram sobie radzić. Wogóle to jestem uczulona na moja teściowa i niestety wszystko mnie w niej drazni. :mad: :mad: :mad: :mad:


 
Czy ktoś wie co się dzieje z naszą Klementynką, bardzo dawno jej nie było z nami :(
Klementynko odezwij się!!!! Tęsknimy!!!!!
;DJ
 
Hej. A maoja teściowa ma jutro urodziny i robie jej torcik własnie. Niespodzianka! Jest w porządku, poza nadopiekuńczością, ale to da się z przymrużeniem oka ominąć. Robie porządek w ciuszkach! Oddaję wszystko, co nie jest w błękicie, białe lub lila, lub zgaszony, angielski róż. Sąsiadke mam z 6 tygodniowym bejbi, więc jej podrzucam. Musze sobie dokupic pieluch tetrowych i flanelowych, chyba skorzystam z allegro, polecam firme boboland, po dwóch dniach sa paczki!
A poza tym leniuchuję. Boli i kłuje mnie w dole brzucha przy chodzeniu, szczególnie jak obcasy włoże...Dzis bardzpo powolutku wracałam z banku...za każdym kroczkiem kluj, kłuj...teraz poleżę. Pozdrowionka.
 
Ej, no co wy? Przecież bywam...
Ale mi miło, że tęsknicie :)
Tylko, ze jakoś dużo roboty wszelakiej mam ostatnio, wczoraj musiałam napisać odezwę pt." Dlaczego poznawanie dziejów własnego narodu jest naszym patriotycznym obowiązkiem?" a ze odmóżdżona jestem totalnie, więc męczyłam się okropnie i moje biedne dziecko razem ze mną :) Dzisiaj idę na bilans sześciolatki i szczepionkę więc od rana muszę tłumaczyć po co komu szczepionka?
Zajrzę później
Pozdrawiam :)
 
Ja prawie wyłącznie...mam 152 wzrostu, to niby w czym mam chodzić? A mój mężuś 187...
A to młodszy synek! 15 wrzesnia kończy 5 lat!
dawcio8dd.jpg

 
reklama
Kalinko, niezły przystojniak z Twojego synka!!!!

Przed chwila wyjasniłam sprawę z ZUS-em. Jaka ja głupia, zamiast odrazu zadzwonić i sie wypytać, to czekałm i denerwowałam się 3 dni. Okazało sie, ze mam sie tym nie martwić, bo mieli kontrole i poprostu chodzi o jakies tam drobiazgi. Ale mi ulżyło. Uffffffff..................
 
Do góry