reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

:-)

Beatko ode mnie tez buziaczki niech twoje brzusio rośnie zdrowo a poród będzie łatwyEfka,Efka ty się idiotami nie przejmuj i trzymaj się znami a jakoś do listopada dotrwamy.
 
reklama
Kalinko, ja też mam kiepską morfologię i twardy brzusio, wczoraj miałam bardzo twardy przez 2 godziny i potem trochę puściło,to pewnie te skurcze przepowiadające
teraz siedzę już 9 godzinę w pracy i czuję jak mi wszystko puchnie w tym upale,
oj, chyba długo już w pracy nie pociągnę

Efka cieszę się, że wszystko ok
pozdrawiam J :)
 
Cześc listopadowe słonka:)

musze was sie poradzić, wczoraj wieczorem i dzisiaj pare razy miałam takie ...stwardnienie brzuszka, takie napiecie i trwało to od paru minutek do godzinki , te pierwsze takie ...stwardnienei brzuszka trwało około godzinki i ..bylo dośc bolesne od góry ...a te nastepne to juz raczej bezbolesne , maluszek bryka tak jak brykał , czyli naokragło , zastanawiam sie ...czy ta ,mała biedroneczka ...sypia?

dziewczyny , myslicie , że to jest to co myśle...takie uczucie towarzyszy pierwszym skurczom?

ale czy niejest zawczesnie? ::)
 
efka trzymaj się i nie przejmuj debilem "szefem"

beatko ja Tobie też życzę wszystkiego najlepszego (przede wszystkim tego co ANULKA czyli łatwego porodu) :) co prawda troche spóźnione, ale wczoraj komp mi padł i nie było mnie na forum.. ;)
 
L4dV-bIrd!
Ja też mam tego typu objawy i podobno wszystko jest ok, dopóki one mijają, moja lekarka okreslila to jako skurcze przepowiadajace Braxtona Hicksa (nie wiem czy poprawna pisownia), w ten sposób macica przygotowuje się do porodu, ale nie oznacza to, że zaczął się poród :), więc nie martw się

lekarka powiedział, że jeśli to nie będzie przechodziło przez kilka godzin to mam do niej dzwonić
pozdrawiam, głowa do góry :)J
 
ja czytałam coś na temat amerykanek że one w czasie ciąży się odchudzają! jogging,podnoszenie ciężarków,siłownia.Jedna laska w ciąży zmarła jak biegła na bieżni bo dostała krwotoku,to jest dopiero chore.Często też każą robić sobie cesarkę w 8 miesiącu żeby nie tyć przez jeszcze jeden miesiąc.
 
reklama
A moja teściowa zapytała sie mnie ostatnio, czy ja sie odchudzam. A pytanie to było spowodowane tym, że w łazience mam rowerek do ćwiczeń, a predzej go nie było, bo był u kolezanki. Wkurzyło mnie to głupie pytanie, bo do tej pory to nie wyobrażałm sobie, ze w ciąży wogóle mozna pomysleć o odchudzaniu.
 
Do góry