reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

5 cesarka i więcej

reklama
Ja miałam 5 cesarek ostatnia 8 lat temu zastanawiam się nad maleństwem ale szkoda mi stabilizacji , praca dzieci duże i znowu w pampersy , ale mysleimu nad tym gorąco bo już 40 na karku potem będzie za późno
 
Jeszcze nie narazie myślimy bo oboje pracujemy w swoich zawodach syn poszedł najmlodzy do szkoły ale marzy nam się takie maleństwo bo w domu za cicho się zrobilo
 
A jak pani doszła do siebie po 5 cc? No mój lekarz strasznie to skrytykował jestem po 4 CC i jestem w ciąży troszkę się boję
U mnie lekarz buczał ale na samym końcu, cała ciążę miałam super lekarza lecz wysłali mnie na inny szpital niz miałam poradnie i tam lekarz się nagadał ale ciąża przeszła beż komplikacji i synek ma już 8 lat poszedł do szkółki duży mądry chłopczyk
 
U mnie lekarz buczał ale na samym końcu, cała ciążę miałam super lekarza lecz wysłali mnie na inny szpital niz miałam poradnie i tam lekarz się nagadał ale ciąża przeszła beż komplikacji i synek ma już 8 lat poszedł do szkółki duży mądry chłopczyk
Buczał? Przecież po takiej ilości cesarek w kolejnej ciązy macica może pęknąń w każdym momencie. Aż tak zaślepia Cię cisza w domu, ze lekarz vardziej przejmuje się Twoim zyciem niz Ty sama?
Wiadomo, ze ciążę poprowadzi, bo ktoś musi 🤷‍♀️ urodzic tez musisz.
 
Buczał? Przecież po takiej ilości cesarek w kolejnej ciązy macica może pęknąń w każdym momencie. Aż tak zaślepia Cię cisza w domu, ze lekarz vardziej przejmuje się Twoim zyciem niz Ty sama?
Wiadomo, ze ciążę poprowadzi, bo ktoś musi 🤷‍♀️ urodzic tez musisz.
Ja z ciąża nie miałam problemu wszytko było ok przed i po ale usłyszałam że to ryzyko ale ze rekordzistką i tak nie jestem , pani rodziła gdzieś 8 cesaraka i ten lekarz co mnie miał przyjmował ta panią , u nas tylko się zastanawiamy ale to takje 50 na 50 ta cisza czasem nam się podoba więc wiesz plusy i minusy , zaczęliśmy myśleć jak szwagierka urodziła i przypomniało nam się takie malenstwo jest piękne pachnie i te uczucie że masz kogoś kto cie potrzrbyje 24 h bo teraz dzieciaki dorosłe a młody 8 lat i bardziej koledzy niż rodzice
 
Ja z ciąża nie miałam problemu wszytko było ok przed i po ale usłyszałam że to ryzyko ale ze rekordzistką i tak nie jestem , pani rodziła gdzieś 8 cesaraka i ten lekarz co mnie miał przyjmował ta panią , u nas tylko się zastanawiamy ale to takje 50 na 50 ta cisza czasem nam się podoba więc wiesz plusy i minusy , zaczęliśmy myśleć jak szwagierka urodziła i przypomniało nam się takie malenstwo jest piękne pachnie i te uczucie że masz kogoś kto cie potrzrbyje 24 h bo teraz dzieciaki dorosłe a młody 8 lat i bardziej koledzy niż rodzice
Nie no super, że nie mialas problemu. Ale taka ciąża jest ciaglym stanem zagrozenia zycia. Schylisz się, podniesiesz coś i możesz już nie wstać, bo będzie krwotok 🤷‍♀️

Ja uwazam, ze w pewnym momencie lekarze przy cesarce widząc stan macicy powinni obowiązkowo podwiązywać jajowody.
 
reklama
Ciąża ciążą, ale ja bym się też bała zrostów i ich konsekwencji w późniejszym życiu. Ale ja jestem po jednym cc i o ile w przyszłości będzie mi dane jeszcze mieć dzieci, to myślę o vbac.
 
Do góry